9 декабря 2019 00:25
Перейдет ли Тайсон в "Рому"? Ответ Паулу Фонсеки

Журналіст #ПроФутбол Сергій Пейчев завітав на матч Інтер — Рома і поспілкувався із колишнім головним тренером Шахтаря Паулу Фонсекою. Зокрема, запитав про Тайсона.


Придбати Тайсона — це було моє прохання перед початком сезону, але це виявилося неможливим. Шахтар хотів зберегти його в себе, тому трансфер не відбувся. Зараз я розумію, чому вони так вчинили. Тайсон класний гравець, якби він перейшов у Рому – дуже б нам допоміг.


Він дуже дорогий гравець, ми маємо зважати на його вік, йому 31, і ми не можемо дозволити собі витрачати стільки грошей на футболіста такого віку.


Я сумую за Україною, там пройшли дійсно фантастичні роки. Коли я переїхав до Італії, всі знали, що моя дружина і дитина з України. Я справді сумую, хоча мені достатньо комфортно тут в Італії. Скучив за українцями, за тим прекрасним періодом у Шахтарі, за Києвом, в мене там навіть лишився дім. Коли встигаю, то стежу за матчами Шахтаря, звичайно. Вони класно грають, я сподіваюся переможуть Аталанту у середу. Зроблю все, щоб побачити цю гру.


Наскільки реально запросити в Рому когось із українських футболістів? Чому ні! Тим паче, я їх усіх знаю. Це можливо. Малиновський, наприклад, непогано звикає до чемпіонату: чудово грає за Аталанту. Я добре знаю головного тренера збірної України Шевченка, він проводить класну роботу з молодими футболістами. В Україні багато хороших гравців, тому давайте побачимо. Чао чао!