3 листопада 2019 19:54

Виталий МИКОЛЕНКО: "Без лидера и капитана с "Шахтером" будет тяжело"

Захисник Динамо Віталій Миколенко спокійно проаналізував переможний матч зі Львовом:

Ми забили швидко два м’ячі, але червона була недоречною. Перед цим треба було забити третій м’яч і “закінчити гру”. Потім арбітр дав червону картку і, я думаю, ми достойно вийшли з ситуації.

Про гру у меншості:
У першому таймі нас не присингували, ми контролювали гру і більше відпочивали. У другому таймі на контратаках забили ще двічі.

Про вилучення капітана Динамо:
У першому випадку я би не давав жовту, бо Сергій Сидорчук зупинявся, прибирав ноги. А другу картку я не бачив.

Про наступний тур і матч із Шахтарем:
Важко буде з Шахтарем без лідера і капітана грати, але оберемо тактику, щоби закрити цю позицію.

Про гол Сидорчука:
Там був невеликий рикошет, але побачив, пробив – залетіло. Я не впевнений, що Сидорчук хотів у дальню дев’ятку влучити. У таких випадках треба влучити у ворота, а там як залетить.

Про ротацію:
Коли на одні позиції по 2-3 людини, то дехто відпочиває, дехто доводить, що може грати в основі. Тому ротація завжди вітається.