22 мая 2019 08:49
Игорь ЛЕОНОВ: "Арсенал" держит в тонусе всю вторую "шестерку"

Абсолютно нестандартною вийшла післяматчева прес-конференція, присвячена поєдинку 30-го туру УПЛ між «Арсеналом» і «Олімпіком». Обидва головних тренера - Ігор Леонов і Ігор Климовський - прийшли поговорити з журналістами одночасно.


- Хочу сказати, що ми, «Арсенал», і «Олімпік» граємо чесно. Граємо в футбол, який, думаю, подобається глядачам. Так, сьогодні була перевага у нас, видалення позначилося. Але найголовніше - і ми, і вони, б'ємося до останнього. Після гри ми можемо дружити, а на полі змагаємося. Нам важкувато, це очко, напевно, стане в нагоді. Хлопці сьогодні виклалися по повній програмі. Можу сказати спасибі «Олімпіку» за хорошу гру, це дуже хороша команда, яка знаходиться не на своєму місці.


- Наскільки вплинула погода сьогодні?


- Я думаю, що дощ трохи вплинув на гру сьогодні. Якби він був невеликим, це одне, а так в другому таймі посилився. Коли ми грали з «Чорноморцем», було приємно дивитися на трибуни, були глядачі, хороша погода і атмосфера. Сьогодні теж була цікава гра, але погодні умови дещо розполохали людей. Думаю, з часом глядач прийде на стадіон. Особливо якщо буде побільше таких ось ігор.


- В якому тонусі зараз знаходяться футболісти?


- Після зимової паузи вся футбольна громадськість списала «Арсенал» з рахунків. Ми тримаємо в тонусі всю другу «шістку».


- Ви не відпрацьовуєте на тренуваннях гру в більшості?


- Якби я був хокейним тренером, то відпрацьовував б. У футболі є вправи для цього, але ти ж не знаєш коли отримаєш чисельну перевагу.