14 грудня 2015 19:21

Сборная Украины U-18 с двумя динамовцами проиграла немцам

У понеділок, 14 грудня, юнацька збірна України, сформована з гравців 1998-го року народження, зіграла перший матч проти однолітків з Німеччини на міжнародному турнірі, який триває цими днями в Ізраїлі.

Перша половина гри пройшла у рівній боротьбі і за відсутності небезпечних моментів біля обох воріт. Тому команди пішли на перерву за нічийного рахунку.

Єдиний м’яч вболівальники побачили лише на 61-й хвилині поєдинку. І, на жаль, його забив гравець німецької збірної Крістоф Дефемер. Підопічні Володимира Циткіна намагалися зрівняти рахунок у матчі, проте до завершення гри він залишився незмінним.

Завтра наші хлопці проведуть свій наступний матч на турнірі. Суперником української збірної буде команда Сербії. Початок матчу - о 15:00 за київським часом.

Міжнародний турнір

Німеччина U-18 – Україна U-18 – 1:0

Гол: Дефемер (61)

Україна (стартовий склад): Шевчук – Чеберко, Матвєєнко, Шкіндер, Величенко, Луньов, Смирний, Алібеков, Лєднєв, Топалов, Шапаренко