20 жовтня 2011 18:07

Украина (U-16) - Швейцария (U-16) - 4:2

Україна (U-16) - Швейцарія (U-16) - 4:2 (1:1)

Голи: 0:1 Трачсель (7), 0:2 Стевич (11), 1:2 Нечай (52), 2:2 Куканьков (55), 3:2 Нечай (76), 4:2 Диня (80+2).

Україна: Вороновський (Солдатенко, 47), Янко, Макогон, Штаненко (Андрейченко, 64), Наутяк (Геворгян, 27, Чуніс, 41), Лобай, Вачиберадзе, Ореховський, Нечай, Куканьков (Клак, 70), Шевченко (Диня, 64).

У четвер, 20 жовтня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1996 року народження, провела другий спаринг зі швейцарськими однолітками. На полі тренувальної бази «Динамо» в Кончі-Заспі підопічні Олександра Головка взяли у гостей реванш за вівторкову поразку (0:1).

Український наставник суттєво змінив склад у порівнянні з попереднім поєдинком, випустивши у «старті» п’ятьох нових виконавців. Початок гри залишився за швейцарцями, котрі протягом першої 15-хвилинки двічі розписалися у воротах Миколи Вороновського. Утім, по перерві наші юнаки знайшли в собі сили зламати хід гри і навіть вирвати перемогу.

Заміни, які провів Головко, зробили свою справу. Синьо-жовті стали діяти більш осмислено й незабаром після відновлення гри їхні зусилля втілилися у результат. Спочатку влучного удару завдав Ігор Нечай, а потім партнера підтримав Олександр Куканьков. Ще один подвійний залп господарів пролунав перед фінальним свистком: Нечай оформив дубль, а вже у компенсований час контратаку довів до логічного завершення Іван Диня.

Нагадаємо, що наразі наша команда продовжує підготовку до відбору ЧЄ-2013 (U-17), котрий стартує наступної осені.