6 квітня 2010 00:04
1

U-16: украинцы – четвертые на турнире во Франции

У понеділок, 5 квітня, юнацька збірна України (футболісти 1994 року народження) зазнала поразки у малому фіналі міжнародного турніру, що завершується у Франції. Господарі відкрили рахунок за п’ять хвилин до завершення першого тайму, а коли ігровий час добігав кінця, подвоїли перевагу − 2:0.

Таким чином, підопічні Юрія Мороза, здобувши на змаганнях дві перемоги і двічі програвши, завершили виступ на четвертій сходинці. Для наших співвітчизників турнір у Франції став одним з етапів підготовки до кваліфікації Євро-2011 (U-17), яка стартує у жовтні. В рамках відбору українці зустрінуться з представниками Нідерландів, Латвії та Сан-Марино.

Міжнародний турнір (Франція)

Група А
31 березня. Франція − Бенін − 3:0, Португалія − ОАЕ − 3:2.
1 квітня. Франція − ОАЕ − 5:1, Португалія − Бенін − 4:0.
3 квітня. Франція − Португалія − 0:2, ОАЕ − Бенін − 1:1.

Група В
31 березня. Україна − Англія − 1:3, Габон − Японія − 0:3.
1 квітня. Україна − Японія − 4:0, Англія − Габон − 6:0.
3 квітня. Україна − Габон − 3:1, Англія − Японія − 2:1.

5 квітня.
Матч за 3-є місце. Франція − Україна 2:0

Не густо, нужно тактику агресивную играть либо тренеров менять кто с этим не согласен.Как только Англия или Франция , гвосты к своим воротам прижемаем.