19 травня 2024 22:01
1

Довбик забив гол, Циганков оформив асист: "Жирона" перемогла "Валенсію" Яремчука, але втратила шанси на Суперкубок Іспанії

Сьогодні, 19 травня, відбувcя поєдинок 37-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зіграли Валенсія та Жирона.

Українські легіонери каталонців Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли у стартовому складі, а ось Роман Яремчук залишився у запасі «кажанів».

На 33-й хвилині гри вінгер збірної України відзначився асистом на Савіо, який відкрив рахунок у зустрічі.

У другому таймі Артем Довбик подвоїв перевагу каталонської команди, забивши на 58-й хвилині.

На 67-й хвилині Віктор Циганков здійснив простріл на українського форварда, який успішно замкнув його. Проте перед тим, як м'яч влетів у ворота, він зачепив Гасьоровскі, тому гол буде записано в якості автоголу гравця Валенсії.

Наприкінці матчу Валенсія зуміла відквитати один гол, однак на більше не спромоглася. 3:1 – перемога каталонців.

У паралельній грі Барселона обіграла (3:0) Райо Вальєкано та гарантувала собі друге місце за підсумками чемпіонату. Таким чином Жирона в Суперкубку Іспанії не зіграє.