17 травня 2024 23:38

З асистом Роналду. "Аль-Наср" втратив перемогу над "Аль-Хілялем" на 90+10-й хвилині

Увечері 17 травня пройшов матч 32-го туру чемпіонату Саудівської Аравії, в якому зустрічалися Аль-Наср та Аль-Хіляль.

Хоча матч уже не впливав на турнірне становище, два гранди саудівського футболу влаштували зарубу із чудовою розв'язкою.

Аль-Наср повів у рахунку вже на 1-й хвилині - зіграла португальська зв'язка. Гол забив Отавіо, якому асистував зірковий Кріштіану Роналду.

Однак господарі поля втратили перемогу на 90+10 хвилині. Серб Александар Мітрович із пенальті зрівняв рахунок у компенсований час і приніс нічию своїй команді (1:1).

У турнірній таблиці попереду: Аль-Хіляль – достроковий чемпіон (90 очок), Аль-Наср (78), Аль-Ахлі (58), Аль-Таавун (52), Аль-Іттіхад (51).

У списку найкращих бомбардирів сезону в саудівській лізі Роналду, який забив 33 голи, випереджає Мітровича (27).