4 травня 2024 17:36

Райс після 3:0 з "Борнмутом": "У 1-му таймі "Арсенал" домінував, ми могли забити 4 або 5 голів. "МанСіті" - машина, вони рідко програють, але чудеса можливі"

Деклан Райс дав коментар після матчу з «Борнмутом» (3:0) у 36-му турі АПЛ.

25-річний півзахисник зробив гольову передачу та забив третій гол на 97-й хвилині цього матчу.

«Думаю, ви самі бачили, що у першому таймі ми домінували. Ми могли б забити чотири чи п'ять голів. Я знав, що маю можливість забити, віддати передачу, і я відчув момент для гола. Гол, асист і три очки – саме те, що нам потрібно.

Мені подобається асистувати. Це справді приємно. То справді був важливий результат. Вони були в хорошій формі, це чудова команда, і ми знали, що сьогодні має бути важлива робота, і нам потрібно впоратися.

Минулого року мене тут не було, але я відчуваю, що ми приймаємо цей виклик. "Манчестер Сіті" - це машина, вони рідко програють. У футболі може статися будь-що. Сюрпризи можливі, дива можливі, а ми просто маємо залишатися зосередженими», – сказав півзахисник «Арсеналу».