6 июля 2009 15:39
26
Леандро АЛМЕЙДА: "Мне повезло, что до меня в "Динамо" образовалась целая колония бразильцев"
Новичок киевского "Динамо" Леандро Алмейда в интервью украинской газете "Сегодня" рассказал о том, как проходит процесс адаптации в новой команде.
Также Алмейда сообщил о своей готовности учить язык:
- Хочу учить русский. Учить украинский нет смысла - на нем даже украинцы не говорят. А выучу русский - смогу общаться и здесь, и еще во многих странах. Будет время - буду учиться с преподавателем, нет - в процессе общения с игроками.
Комментарии
Revenger
16:56 06 июля 2009
Ти трохи хоч думай, що пишеш! А то твою пусту головоньку відкрутять і оком не моргнеш!
Підїбав ....... всю українську націю.... мудак...
Яб на його місці промовчав би, він ще в Україні не був, а вже висновки робить.. дорога з Борисполя на базу і назад - нерахується!!!!
Падло, свиня брудна - ось тобі УКРАЇНСЬКА.... мудило!
Олежище
16:58 06 июля 2009
Відродити "українськість" можливо. Але яким чином - культурна політика має бути направлена на розвиток, вдосконалення і світову інтеграцію українського кінематографу, театру, літератури, мистецтва, а не на утиски і пригноблення російської
Ха, даже бразильцы знают, что укр. мова на хep не нада!!!!!!
я тебе сейчяс свой засуну!!!!!!!!!Словечка подбирай гнида позорная!!!
Я люблю свою Батьківщину! - Уважуха.
А тех,кого коробит, что "даже украинцы команды не разговаривают на укр." Посмотрите, на каком языке комменты:) 80% - рус. Таковы реалии и не Альмейда должен стать тем, кто возродит украинскость в наших сердцах (если она у кого-то спит не дай Боженька).
"Хочу учить русский. Учить украинский нет смысла - на нем даже украинцы не говорят"
Жестко,но реально так и есть)
FanKiev
16:13 06 июля 2009
Є люди, для яких рідною є російська мова, але вони громадяни України. Так склалось історично, з цим нічого не поробиш, ніхто не має права їх переслідувати. Є люди, що вважають українську мову "сільською", "холуйською", і бояться нею розмовляти в суспільстві. Є ще індивіди, що вважають українську мовою другою сорту, а її носіїв - нацистами. Це наслідки радянського періоду на початку 30-х років, коли переслідувався так званий буржуазний націоналізм, все українське прирівнювалося до цього терміну. Цей період має назву "Розстріляне відродження"