30 червня 2024 16:32

Каспер Шмайхель – про пенальті у матчі з Німеччиною: "Я у професійному футболі 23 роки, але досі не знаю правил"

Голкіпер збірної Данії Каспер Шмейхель прокоментував суддівство у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 проти збірної Німеччини (0:2).

«Я відчуваю суміш розчарування, гніву та люті. Такий сучасний футбол.

Я у професійному футболі 23 роки, але досі не знаю правил.

Я не знаю, що повинен робити гравець, коли він біжить і м'яч потрапляє йому в руку, коли він був лише за метр від нього. Ті дрібниці, які були вирішальними, сьогодні, безперечно, були на боці Німеччини.

Не впевнений, що футбол і здоровий глузд все ще поєднуються один з одним», – сказав Шмейхель у коментарі для ITV.

Збірна Данії поступилася у матчі 1/8 фіналу Євро збірної Німеччини та вилетіла з турніру.

На 49-й хвилині при рахунку 0:0 збірна Данії забила гол, який згодом скасували після застосування ВАР через офсайд.

На 52-й хвилині м'яч влучив у руку захисника данців Андерсена. Після перегляду ВАР арбітр матчу Майкл Олівер призначив пенальті у ворота збірної Данії.