17 жовтня 2022 10:02

Лапорта зайшов до суддівської кімнати після матчу з "Реалом" та вимагав роз'яснень деяких моментів

Президент Барселони Жоан Лапорта зайшов до суддівської кімнати після матчу 9-го туру чемпіонату Іспанії з Реалом (1:3). Про це повідомляє Marca.

За даними джерела, Лапорта висловив невдоволення непризначеним пенальті після падіння форварда Роберта Левандовського у штрафному майданчику «Реала» на 75-й хвилині, а також через 11-метровий після фолу Еріка Гарсії на Родріго на 90-й хвилині.

«Коли матч закінчився і суддівська бригада перебувала в роздягальні, президент «Барселони» Жоан Лапорта увійшов до кімнати та неодноразово просив роз'яснень щодо певних ситуацій під час гри. У зв'язку з цим йому запропонували залишити суддівську, обійшлося без подальших пригод», — йдеться у звіті арбітра Хосе Марії Санчеса Мартінеса.