31 серпня 2009 17:00

"Динамо-2" – "Нива" Т 3:2. Дубль Рыбалки

Сегодня вторая динамовская команда играет матч очередного тура первой лиги против тернопольской "Нивы".

Первая лига. 7 тур

Динамо-2 – Нива Т – 3:2

"Динамо-2":
Кичак, Родина, Рыжук, Бутенин, Новак, Кушниров, Гриппа, Рыбалка, Герасимюк, Осадчий, Коваль.

Матч закінчився.

90+3 хв. Штрафний у Ниви з 25 метрів. Зупинка у матчі. Надають допомогу Годованому. Удар вище воріт.

89 хв. 3:2. Нива пропустила гол (Рыбалка сделал дубль).

86 хв. Супер момент у Малого, який впритул "розстрілював" воротаря, але потрапив у нього, а не у ворота.

85 хв. Кутовий зліва у Динамо. Дуже гостра контратака Ниви, але захисник Динамо випередив двох нападників Ниви.

82 хв. Штрафний удар з правого флангу у Ниви. Виконує Жерш. Навіс - до удару діло не дійшло.

81 хв. У Динамо явна територіальна перевага. Нива - на контратаках.

79 хв. Небезпечний штрафний у Динамо за 1 метр від штрафної лінії. Вірковський витягує м'яч з-під перекладини на кутовий.

78 хв. Кілька довготривалих атак Динамо, два кутових, боротьбу у штрафному майданчику виграють захисники Ниви.

77 хв. Гольовий момент біля воріт Динамо. Гострий прохід не реалізував Малий.

73 хв. Нива в офсайді.

69 хв 2: 2. Після індивідуального проходу правим флангом до воротарського майданчика суперника гол забиває Малий ударом з близької віддалі під гострим кутом.

69 хв. Заміна в Ниви. Замість Сененини - Вячеслав Куянов

68 хв.Атака Ниви. Воротар Динамо забирає м'яч після несильного удару головою.

64 хв. 2:1 (пенальти реализовал Рыбалка)!

63 хв. Пенальті в ворота Ниви за порушення проти нападника Динамо (сбили Герасимюка).

61 хв. Штрафний у Ниви. Збивають Жерша (жовта картка).

60 хв. Атака Ниви. Воротар Динамо накриває м'яч.

59 хв. Кутовий у Ниви. Порушення в атаці. Удар від воріт Динамо. Удар Динамо - значно вище воріт.

57 хв. Штрафний у Динамо з лівого флангу. М'яч вибито зі штрафної Ниви.

55 хв. Тривала атака Ниви не призвела до удару по воротах.

54 хв. Гра поновилася. Переважно гра в центрі поля.

53 хв. Зупинка в грі. Вірковському надають допомогу.

51 хв. Гострий прохід до воріт Ниви. Вірковський рятує команду від голу.

49 хв. Штрафний у Динамо. М'яч вийшов за лицеву лінію. Удар від воріт.

48 хв. Атака Динамо без удару по воротах. М'яч у Вірковського. Удар по воротах Динамо. М'яч пройшов поруч з "дев'яткою".

Розпочався другий тайм.

Закінчився перший тайм.

44 хв. Почергові атаки обох команд не призводять до ударів по воротах. Захисники переважно переграють нападників.

39 хв. Ігрової переваги немає в жодної з команд.

38 хв. Штрафний у Ниви з правого флангу. Воротар Динамо забирає м'яч.

35 хв. Штрафний у Динамо з лівого флангу. Вірковський забирає м'яч.

33 хв. Гра переважно в центрі поля. Офсайд у Динамо. Гольовий момент у Ниви. Прохід Подробахи закінчився ударом вище воріт з 10 метрів.

27 хв. Небезпечний момент біля воріт Ниви. Удар з воротарської лінії блокували захисники Ниви.

25 хв. 1:1. Динамо забило гол у контратаці проходом з лівого флангу, ударом з кута штрафної (забил Осадчий - Динамомания)!

21 хв. Переважно гра в центрі поля, взаємні втрати в атаці.

17 хв. Деяка територіальна перевага у Динамо. Нива намагається діяти на контратаках, але до гостроти дії обох команд не призводять.

14 хв. Штрафний у Динамо з правого флангу.

12 хв. Жерш пройшов по лівому флангу, але на його передачу ніхто не відгукнувся.

11 хв. Динамо знову заволоділо деякою перевагою, але до воріт Ниви діло не доходить.

10 хв. Кутовий біля воріт Ниви. Вірковський вибиває м'яч кулаком після подачі.

9 хв. Гра вирівнялася.

7 хв. 0:1. Нива забила гол. Мяч забив Подробаха після атаки лівим флангом, скориставшись помилкою захисту Динамо.

5 хв. Атака Ниви лівим флангом. До удару не дійшло.

3 хв. Динамо заволоділо незначною територіальною перевагою.

1 хв. Удар Динамо по воротах. Вище воріт.