3 березня 2024 11:18

Екс-арбітр Ітурральде про фінал гри "Валенсія" – "Реал": "Один із найгірших епізодів у футболі"

Едуардо Ітурральде Гонсалес описав, що не так із кінцем гри «Валенсія» – «Реал».

«Дуже погана робота у виконанні топ-судді. Він додає сім хвилин і каже Карвахалю, що через перегляд повтору додасть ще одну. Кутовий призначається, коли на годиннику 98:13, і в цей момент починається ланцюжок поганих рішень.

Якщо ти додав хвилину, то не мусиш дозволяти розіграти кутовий. Якщо вже дозволив, то маю дати або винести м'яч, або пробити по воротах.

Воротар «Валенсії» вибиває м'яч, і той виходить за межі штрафного майданчика. У цей момент слід зупинити гру. Але суддя цього не робить, і м'яч отримує Браїм, який робить навіс – і в цей момент рефері свистить тричі. І з третім сигналом Беллінгем забиває.

Я розумію, чим можуть бути незадоволені гравці «Реала» та гравці «Валенсії». Це один із найгірших епізодів у футболі», – сказав екс-арбітр.

Матч, що завершився з рахунком 2:2, обслуговувала бригада рефері під проводом Хесуса Хіля Мансано.