29 березня 2022 22:46

Збірна Гани вийшла на чемпіонат світу, зігравши внічию з Нігерією

Сьогодні, 29 березня, на стадіоні "Національ" в Абужді (Нігерія) у рамках відбіркового матчу на чемпіонат світу 2022 року зустрічалися збірні Нігерії та Гани. Команди зіграли внічию – 1:1.

Рахунок було відкрито на початку першого тайму. На 10 хвилині відзначився ганський півзахисник Томас Парті, йому асистував Гідеон Менса. На 22-й хвилині захисник збірної Нігерії Вілліам Трост-Еконг реалізував пенальті у ворота Гани.

У першому матчі команди також зіграли внічию – 0:0, але за правилом гостьового гола Гана вважається переможцем у протистоянні. Таким чином збірна Гани вийшла на чемпіонат світу 2022 року в Катарі, а національна команда Нігерії пропустить мундіаль.

"Чорні зірки" вчетверте в історії візьмуть участь на чемпіонаті світу. Раніше Гана грала на ЧС-2006, ЧС-2010 та ЧС-2014.