16 июля 2020 16:09
Александр ШУФРИЧ: "Проблема "Динамо" уже давно не в тренерском штабе, а в менталитете игроков"

Відомий український футбольний функціонер, ексвіцепрезидент ужгородської «Говерли» Олександр Шуфрич склав прогноз на матч УПЛ «Динамо» – «Зоря».


– Давно у нас вже не було настільки важливого матчу в УПЛ. З часів «золотих матчів» «Динамо» та «Шахтаря». Але з часом задачі, що вирішуються клубами стали значно різнитись. «Шахтар» здобуває свої чергові чемпіонські титули, наздоганяючи киян за цим показником. А найтитулованішому клубу України залишається лише тішитись кубками та вести запеклу боротьбу за місце в Лізі чемпіонів.


Суперниками цього року стали не лише звична «Зоря», але й «Десна» з Чернігова – справжнє відкриття українського футболу. Я прогнозував перемогу киян у цій гонці. Залишаюсь при своїй думці й станом на сьогодні. Проблема «Динамо» вже давно не в тренерському штабі. Вона пішла разом із штабом Хацкевича. Проблема у менталітеті гравців. Їм час згадати, емблему якого клубу вони захищають і за які гроші. І якщо не налаштовуватись та брати своє у таких матчах, то я вже не знаю, в яких брати.


Якщо сьогодні «Динамо» не переможе, не проявить клас – то це буде вирок і ознака відсутності класу. Тоді керівництву клубу доведеться прибігти до наймасштабнішої перебудови в історії клубу. Та все ж Михайличенко доволі хитрий і непоступливих спеціаліст, а кадровий потенціал «Динамо» дозволяє виконати поставлене завдання.


Щодо «Зорі» тут більше відомо, аніж загадково. Всі знають про проблеми клубу, і як важливо для них зіграти в Лізі чемпіонів саме цього сезону. Гра луганців вже давно має свій фірмовий стиль, і навряд чи щось нове запропонує фавориту протистояння.


Тож цю гру «Динамо» може програти лише самому собі, адже козирі «Зорі» відомі. Я вважаю, що «Динамо» переможе, бажано впевнено. Мій прогноз – перемога «Динамо».