5 липня 2020 16:10

Сборная журналистов обыграла команду народных депутатов в благотворительном матче

На НТК ім. В. Баннікова відбувся п’ятий щорічний благодійний матч «Парламентський кубок» між збірною народних депутатів та збірною журналістів України.

Головною метою цього проекту, що вже став доброю традицією, є допомога дітям-переселенцям зі Сходу України.

Із перших хвилин матчу триразові володарі Парламентського кубку, журналісти, пішли в атаку, й уже на 5-й хвилині експерт каналу «Футбол» В’ячеслав Шевчук відкрив рахунок — 1:0. Збірна депутатів відігралася на 31-й хвилині завдяки голу Ігоря Грищенка — 1:1.

На 43-й хвилині капітан команди депутатів Олександр Пасічний створив небезпечну ситуацію біля воріт збірної журналістів, проте фортуна була на боці представників ЗМІ. А вже за кілька хвилин форвард журналістів Олексій Бєлік зробив вдалий прохід до штрафного суперника й вивів свою команду вперед — 2:1.

Наступний гольовий момент не забарився, і на 53-й хвилині Віктор Вацко забив третій м'яч журналістів. Збірна депутатів пішла у швидку контратаку й забила вдруге. Та ще один м’яч у ворота суперників депутатам провести не вдалося. Натомість Микола Тищенко грубо зіграв проти Вадима Дробашка, арбітр матчу призначив пенальті, й Іван Узунов поставив остаточну крапку — 4:2 на користь представників ЗМІ.

Збірна журналістів України вчетверте стала володарем Парламентського кубку.

Збірна народних депутатів України — збірна журналістів України — 2:4

Збірна народних депутатів України: Олександр Пасічний, Василь Мокан, Іван Кириленко, Андрій Кожем’якін, Нестор Шуфрич, Микола Скорик, Олександр Сухов, Сергій Вельможний, Андрій Герус, Дмитро Косюк, Дмитро Микиша, Богдан Кицак, Олександр Кабанов, Михайло Лаба, Юрій Загородній, Сергій Льовочкін, Микола Тищенко, Ігор Негулевський, Андрій Жупанін, Ростислав Тістик, Ігор Грищенко.

Збірна журналістів України: В’ячеслав Шевчук, Рустам Худжамов, Олексій Бєлік (телеканал «Футбол»), Ярослав Твардовський («Динамоманія»), Василь Саф’янюк (ICTV), Роман Мазурик, Володимир Шемулянський, Вадим Дробашко (ІА «Центр новин»), Максим Корзун, Євген Перестенко («Перший Національний»), Олександр Ващук, Олег Ящук («Еспресо TV»), Віктор Вацко («Вацко live»), Олександр Сєрцов («4 студія»), Іван Узунов («Українська правда»), Богдан Машай (телеканал «Прямий»), Юрій Чміль («Україна 24»), Олександр Гапоненко («Спортарена»), Андрій Варчак, Віталій Гарковенко, Василь Пехньо («Шустер Live»), Валентин Щербачов. Тренер команди — Василь Кардаш. Президент збірної журналістів України — Ольга Витак.