2 июля 2020 16:02
Форвард "Ингульца" Мишуренко - лучший игрок первой лиги в июне

ПФЛ та інформаційний партнер ua-football.com визначили найкращого гравця червня.


У першій частині сезону за 19 ігор Олександр Мішуренко забив у ворота суперників шість м'ячів, всі з гри. У середньому на гол форварду "Інгульця" потрібно було 223 ігрові хвилини. З поновленням чемпіонату швидкострільність Мішуренка зросла на порядок і тепер в середньому йому потрібно лише 32 хвилини на те, щоб засмутити воротаря суперника.


У домашньому матчі з "Гірником-Спортом" (2:1) команда з Петрового начебто контролювала хід гри, вела в рахунку, але пропустила на 80 хвилині. Олександр вже перебував на полі в той момент, тому не дивно, що саме він забив переможний м'яч після подачі кутового від Іллі Коваленко. У Минаї Сергій Лавриненко кинув у бій свого "джокера" вже в перерві, оскільки "Інгулець" поступався після першого тайму і особливого проблиску попереду не спостерігалося. В результаті, "стерв'ятник штрафної" знову знайшов свій шанс, коли Микола Квасний запресингував опонента і зробив силовий простріл, а Мішуренко вдало підставив ногу на дальній штанзі.


Крім голеадорських якостей, Мішуренко в нинішньому чемпіонаті розкрився як асистент. В усякому разі, вже чотири результативні передачі в його активі і є впевненість, що це не межа. Поки ж гравець стає найкращим у Першій лізі за підсумками двох червневих турів.