24 февраля 2020 22:09
Геннадий ПАСИЧ: "Каждый следующий поединок для "Карпат" - финал"

Півзахисник львівських «Карпат» Геннадій Пасіч вже у дебютному матчі у складі «левів» відзначився результативною передачею.


«Щасливий, що мені вдалось дебютувати у зелено-білій футболці, це велика честь для мене, адже «Карпати» – легендарний клуб зі своєю історією та традиціями. Фізично почуваюся добре, на 100% готовий демонструвати хорошу гру у кожній наступній зустрічі. Якщо ж говорити про результат вчорашнього нічийного поєдинку проти «Дніпра-1», ним я не задоволений, адже ми виходили на футбольне поле з одним завданням – здобути перемогу».


«З партнерами по команді в мене чудове взаєморозуміння, адже в нас неймовірно дружній колектив. З тим же Владиславом Дубінчаком відчуваємо один одного з півслова, грати з ним на одному фланзі дуже комфортно. Взяття воріт? Віддав передачу на Дмитра Кльоца, зробив забігання флангом та отримав пас у відповідь від нашого капітана. Добре, що мені вдалось влучно прострілити на Матара, який вже і переправив круглого у сітку воріт суперника».


«На усі матчі будемо налаштовуватись виключно на перемогу. Повністю усвідомлюю ситуацію у турнірній таблиці. Отож, кожен наступний поєдинок для нас – фінал, будемо робити все для того, щоб досягнути позитивного результату».