1 лютого 2020 17:42

"Карпаты" разгромили словацкую команду, Дубинчак отыграл один тайм

У своєму другому товариському матчі на турецьких зборах карпатівці здобули переконливу перемогу над словацькою командою «Середь».

Матч розпочався дуже вдало для підопічних Романа Санжара. Вже на старті двобою «зелено-білі» відкрили рахунок зусиллями Ростислава Ляха. У першому таймі «леви» спокійно контролювали хід поєдинку, високо пресингували суперника та фактично позбавили словаків м’яча.

Наприкінці першої половини зустрічі «Карпати» подвоїли свою перевагу: львів’яни блискуче вийшли із оборони в атаку та вивели Ляха на ударну позицію. Ростислав завдав чудового обвідного удару і м’яч від стійки влетів у сітку воріт суперника.

По перерві «зелено-білі» надалі продовжували нав’язувати свою гру. Підопічні Роланда Прая створювали лише напівмоменти біля воріт «Карпат», однак без особливої гостроти. Фінальну крапку у цій зустрічі поставив Жоао Діого Дженнінгс, який ефектно пробив з-за меж штрафного майданчика впритул зі стійкою та не залишив жодних шансів кіперу суперника – 3:0.

Товариський матч. 01.02.2020, 14:00. Белек, Туреччина. Сонячно. +17°С.

«КАРПАТИ» – «СЕРЕДЬ» – 3:0

«КАРПАТИ»: Кудрик (Горох, 80), Слива (Дубінчак, 46), Веремієнко, Гіоргадзе (Халл, 46), Якімець (Г. Пасіч, 60), Хахльов (Кльоц, 46), Толочко (Назарина, 46), Притула (Кіриленка, 60), Лейоус (Кадимян, 46), Лях (Аржанов, 46, Тлумак, 80), Бойчук (Дженнінгс, 46).