25 січня 2020 14:08

"Динамо" U-21 - КНТЭУ "Меркурий" 6:2. Контрольный матч. Отчет об игре

Молодіжна команда “Динамо” провела контрольний матч проти команди чемпіонату України серед студентів – СК КНТЕУ “Меркурій”.

Підопічні Юрія Мороза у попередній грі мінімально поступилися вишгородському “Діназу” (2:3). А “Меркурій” днем раніше протистояв команді “Динамо” U19, і той спаринг завершився переконливою перемогою “біло-синіх” із рахунком 10:0.

Сьогодні ж наші суперники вже діяли більш впевнено та нав’язували боротьбу, хоч і пропустили ранній гол. Уже на 7-й хвилині Сухоручко відкрив рахунок у матчі після прострілу від Мащенка, переправивши м’яч у ближній кут воріт - 1:0.

Невдовзі гості зуміли зрівняти рахунок, скориставшись помилкою Бомащука, після якої Ярмак увійшов до штрафного майданчику “Динамо” та асистував Ільченку - 1:1.

Після забитого голу наші суперники перехопили ініціативу та націлилися на ворота Малиша. Одним із найактивніших гравців “Меркурія” був нападник Олександр Ярмак, який мав кілька гострих моментів.

На екваторі першого тайму два шанси, щоб знову вивести “Динамо” вперед, мав Яцик, але з ударами динамівця справлявся голкіпер “Меркурія” Шутковський.

Після перших 30 хвилин гри Юрій Мороз зробив кілька замін, випустивши на поле Глушача, Гука та одного з гравців, які перебувають в команді на перегляді. А трохи згодом Сухоручко оформив дубль, забивши гол, майже ідентичний першому - 2:1.

На перерву команди пішли за приблизно рівної гри, а перед другим таймом тренерський штаб киян зробив ще ряд замін у складі. При цьому наступний гол для “Динамо” організували футболісти, які раніше перебували на полі: на 49-й хвилині Мащенко знову навісив до штрафного “Меркурія”, чим цього разу скористався Глушач - 3:1.

А ще через десять десять хвилин вже коронний прохід Мащенка правим флангом приніс ще один гол у виконанні Глушача. Це був четвертий асист Вадима Мащенка у сьогоднішній грі! Невдовзі Глушач оформив хет-трик, результативно пробивши по воротах “Меркурія” метрів із 20-ти - 5:1!

Однак динамівці все ж пропустили ще одну гольову атаку суперників, яким цього разу вдалося відзначитися в воротах Тугая - другий гол “Меркурія” забив Труський.

Як і вчорашній матч студентської команди проти “Динамо” U19, сьогоднішній поєдинок також вийшов результативним, але родзинкою в ньому став фантастичний удар Ісадченка з кута штрафного, яким він на 85-й хвилині поклав м’яч у ворота суперників.

У підсумку - 6:2 на користь молодіжної команди “Динамо”.

“Динамо” U21 продовжить підготовку до другої частини сезону в Києві до 2 лютого, після чого вилетить на збір до Туреччини разом із першою командою.

Контрольний матч

25.01.2020. с. Віта-Литовська. Манеж НТБ «Динамо»

“Динамо” (U21) – СК КНТЕУ “Меркурій” – 6:2

“Динамо” (U21): 1. Малиш – 15. Маленков, 23. Бомащук, 3. Романчук, 4. Кузик – 8. Урсулов, 9. Яцик, 20. Мартін, 17. Мащенко, 18. Ісадченко – 16. Сухоручко

На заміни виходили: 12. Тугай, 2. Опанасенко, 5. Голоколосов, 11. Глушач, 19. Гук, 7. Рязанцев, 10. Кулаковський, 13, 14, 21, 22 - гравці на перегляді

“Меркурій” (стартовий склад): 75. Шутковський – 8. Ярмак, 5. Двалі, 4. Романенко, 21. Левицький - 10. Хруль, 17. Шевчук, 7. Ільченко, 23. Труський, 19. Морячук – 16. О. Ярмак

Голи: Сухоручко (7, 38), Глушач (49, 57, 61), Ісадченко (85) - Ільченко (17), Труський (65)

Попередження: Ісадченко (39)