Сьогодні в складі чернігівської Десни з’явився перший легіонер – контракт з клубом підписав гравець збірної Естонії Йоонас Тамм.

Центральний захисник вже приєднався до команди на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Контракт підписно за схемою 1,5+1.

В Десні Йоонас буде виступати під номером 4.

Тамм (Joonas Tamm) народився 2 лютого 1992 року в місті Таллінн. Вихованець футбольної школи клубу «Тулевик». Він дебютував за першу команді в вищому дивізіоні Естонії проти «Калева» (Сілламяе) 29 березня 2008 року, вийшовши на заміну 62 хвилині.

2008 року дебютував у складі юнацької збірної Естонії, взяв участь у 27 іграх на юнацькому рівні, відзначившись 5 забитими голами. Першу гра у складі молодіжної збірної Естонії провів керівництвом німецького тренера Франка Бернарда у серпні 2011 року проти Азербайджану (U-21). На молодіжному рівні зіграв у 2 офіційних матчах.

Раніше він вже зіграв 2 матчі у складі національної збірної Естонії під час поїздки збірної до Південної Америки на матчі проти збірних Чилі та Уругваю. Він був одним із восьми гравців, які дебютували 19 червня 2011 року в програному 0:4 матчі з Чилі. Забив свої перші голи за збірну 7 жовтня 2017 року, зробивши у відбірковому матчі до чемпіонату світу 2018 року хет-трик в ворота збірної Гібралтару (6:0) у другому таймі матчу. Всього за національну збірну Естонії провів 31 матч, в тому числі грав і проти збірної України.