6 декабря 2019 09:10
Полузащитник СК "Днепр-1" Арсений Батагов: "С Месси сравнивать еще рано"

Півзахисник СК «Дніпро-1» Арсеній Батагов отримав приз кращого футболіста захисного плану ДЮФЛУ 2019 року у віці не старше 17 років.


— Нагорода – це, звичайно, дуже приємно, але значно важливіше заграти на хорошому рівні у майбутньому. Треба стати хорошим футболістом, а там вже і нагороди прийдуть.


— Ти за останні місяці грав за усі команди СК «Дніпро-1», за юнацьку збірну України. Такий шалений графік на тебе не тиснув?


— Можливо, це і важко у фізичному сенсі, але дуже цікаво подивитися, як ти виглядаєш на різних рівнях. У першу чергу, це цікаво для себе, як ти граєш на тлі різних суперників.


— Хлопці, які посіли з тобою друге та третє місця — сильна компанія?


— Так, я з ними і в збірній разом грав, добре їх знаю. Вони – хороші хлопці, з якими у мене чудові стосунки. Вони футболісти дуже високого рівня, тому і грають в київському «Динамо».


— А наскільки ця нагорода стала для тебе неочікуваною? Які були перші емоції?


— Відверто кажучи, про те, що потрапив до списку номінантів, дізнався в Інтернеті, адже навіть забув про те, що є такі конкурси. Звичайно, коли отримав приз, дуже радів.


— Хто з відомих фахівців до тебе підходив у Києві і вітав?


— Підходили тренери юнацьких збірних – Володимир Іванович Єзерський, який тренує збірну мого віку, а також Сергій Миколайович Нагорняк вітав. Було дуже приємно.


— Партнери по команді жартували після нагородження?


— Так, трохи було (посміхається).


— З Мессі не порівнювали?


— Ні (сміється). Ще рано.


— Які завдання перед собою ставиш на наступний рік?


— Треба намагатися продовжувати розвиватися, щоб грати на рівні Прем’єр–ліги.