13 листопада 2019 16:52

Гол Шулянского помог сборной Украины U-19 разгромить Эстонию на старте квалификации ЕВРО-2020

У першому поєдинку турніру, який проходить у Швеції, підопічні Олега Кузнецова розгромили збірну Естонії з рахунком 4:0.

У своєму першому матчі в рамках кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-19) юнацька збірна України зустрічалася з командою Естонії, яка в дев'ятій групі вважалася аутсайдером.

Із перших хвилин підопічні Олега Кузнецова захопили ініциативу. Досить сказати, що в першому таймі синьо-жовті здійснили 13 ударів по воротах, причому дев'ять із них — у площину. Естонці відповіли тільки двома пострілами. Ці старання нашої команди принесли результат на 38-й хвилині, коли Михайло Мудрик скористався передачею Данила Сікана. Узяв участь Михайло й у другому забитому м'ячі. На 45-й хвилині він асистував Артему Шулянському. 2:0.

У перерві тренер збірної Естонії зробив чотири заміни, сподіваючись на те, що його підопічні зможуть вирівняти гру. Певною мірою балтійцям це вдалося, однак на 63-й хвилині їхній запал загасили Шулянський та Сікан. Перший заробив 11-метровий, а другий його реалізував. 3:0.

Утім, і це ще було не все, оскільки на 77-й хвилині Гірний забив четвертий м'яч. У цьому випадку асистентом виступив Данило Хондак. Могли українці забивати й ще один м'яч, але Михайло Мудрик на 90-й хвилині не реалізував пенальті.