20 октября 2019 11:52
Сергей БЕЖЕНАР: "Хочется большего взаимопонимания в атаке"

Колишній гравець, а нині – старший тренер «Динамо» U17 Сергій Беженар поділився очікуваннями від гри динамівців проти «Олександрії».


- З турнірної точки зору ця гра буде цікавою для вболівальників. «Олександрія» також бореться за призові місця. Тому матч повинен бути хорошим та бойовим. Очікую вольової перемоги «Динамо».


- Національна збірна України успішно зіграла у відборі до Євро-2020, і динамівці зробили свій внесок у цей успіх. Повернувшись зі збірної, вони зможуть додати драйву у гру?


- Безумовно, психологічний стан у них прекрасний, що не може не тішити. Це означає одне – футболісти будуть грати з ентузіазмом. Варто зазначити, що й «Динамо» набрало хід. Нарешті почали виправляти становище в турнірній таблиці, будуть і надалі намагатися скоротити відставання від «Шахтаря».


- Чи заслужено «Олександрія» посідає четверте місце?


- Думаю, так, тому що це хороша боєздатна команда. Вони це довели в Лізі Європи. У них силовий стиль гри, і це мені дуже подобається. Команда завжди перебуває в хорошій функціональній формі. З ними буде важко, але «Динамо» вже близьке до гри, яку хоче бачити тренерський штаб. Головне, щоб не було травм.


- У яких компонентах необхідно додати для перемоги?


- Функціональний стан «Динамо» хороший. Моя думка, що потрібно поліпшити взаєморозуміння на футбольному полі.


- Чи помітний уже стиль гри нового тренера Михайличенка? Наскільки успішно гравці втілюють тренерські задумки?


- Потрохи втілюють, це видно по обороні. Уже скільки матчів «на нуль» зіграли. Хочеться більше взаєморозуміння в атаці, й усе буде гаразд.


- Цікава конкуренція розгортається на позиції форварда. Кому віддали би перевагу?


- Хто буде у кращій формі, той і буде грати. А конкуренція – це добре!