21 сентября 2019 19:55
На УТБ "Динамо" состоялся благотворительный турнир по футболу "Кубок Верховной Рады Украины"

У суботу, 21 вересня, на НТБ «Динамо» в Конча-Заспі пройшов благодійний футбольний турнір серед народних депутатів України «Кубок Верховної Ради України».


Метою проведення турніру є об’єднання народних депутатів Верховної Ради України у футбольну команду Верховної Ради України, становлення особистих контактів між парламентаріями, забезпечення пропаганди та масової привабливості футболу серед аматорських гравців, збільшення інтересу до спорту серед молоді країни, популяризування здорового способу життя серед дітей та молоді.


Зібрані кошти від турніру підуть на придбання футбольних м’ячів та спортивного спорядження для дітей-сиріт в дитячих будинках.


Змагання проводились серед команд фракцій і груп Верховної Ради України ІХ скликання. Участь в даному турнірі взяли команди: фракція політичної партії «Слуга народу», фракція політичної партії «Опозиційна платформа за життя», фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська група «За майбутнє».


Команди зіграли у форматі 6 на 6 на полі розміром 20х35 метрів. У матчі за третє місце фракція «Батьківщина» програла депутатській групі «За майбутнє» з рахунком 0:3 та зайняла четверту позицію, а переможець поєдинку - третє. У фінальному матчі «Опозиційна платформа за життя» програла фракції «Слуга народу» з рахунком 0:5 та здобула друге місце. Переможцем турніру стала фракція «Слуга народу».


Зірковий комітет турніру в обличчі легенд київського «Динамо» Андрія Біби, Володимира Мунтяна, Івана Яремчука та Володимира Безсонова визначили найкращих воротаря, нападника та гравця турніру. Найкращим голкіпером змагань став гравець «Опозиційної платформи за життя» Григорій Суркіс, найкращим нападником - представник фракції «Слуга народу» Андрій Жупанін, найкращим гравцем - депутат фракції «Слуга народу» Богдан Кицак.


Враженнями від турніру поділився Почесний член УЄФА та гравець фракції «Опозиційна платформа за життя» Григорій Суркіс:


- Мені здається, що всі залишилися задоволені. На мій погляд, організація турніру була на високому рівні. Бажання всіх продемонструвати спортивну майстерність на футбольному полі іноді приводила до маленької агресії, але судді це моментально зупиняли. Але головне сьогодні - не результат, якого досягла та чи інша фракція, головне, що сьогодні на полі депутати різних фракцій продемонстрували можливість спілкування разом, повагу один до одного, толерантність, принципи Fair play. Перемогла сьогодні молодість. У цього турніру є майбутнє. Він був проведений не тільки з метою благодійності, а й створення повноцінної футбольної збірної парламенту з різних фракцій. Після закінчення турніру, я переконаний, що ми всі разом узяті продемонструємо, що ми і в парламенті можемо об'єднатися для того, щоб прості українці стали краще жити.