19 июля 2019 16:02
2
УЕФА не разрешил "Александрии" играть матчи группового этапа Лиги Европы в родном городе

Олександрія не відповідає вимогам регламенту змагань Ліги Європи УЄФА 2019/2020. Такий висновок від фахівців УЄФА надійшов до клубного офісу «Олександрії» за місяць після проведення інспекції.


Як вже повідомлялося, у червні інспектори УЄФА відвідали клуб – фахівці перевірили готовність інфраструктури стадіону «Ніка» до проведення офіційних міжнародних матчів групового етапу Ліги Європи 2019/2020.


За підсумками візиту інспектори підготували звіт, згідно якому адміністрація УЄФА не змогла прийняти Олександрію як місце для групового етапу Ліги Європи.


Зокрема, представник УЄФА Кіт Далтон в офіційному листі, котрий надійшов сьогодні, наголосив на таких факторах як надто далека відстань до аеропортів Кривого Рогу, Дніпра й Києва та відсутність у регіоні належної готельної інфраструктури (фактично, перший чотиризірковий готель розташовано більше, ніж в трьох годинах їзди автобусом – звіт). Також, стандарти готелів у регіоні не є прийнятними за розмірами та якістю для розміщення посадових осіб УЄФА, партнерів і вболівальників.


Про альтернативне місце проведення змагань Ліги Європи УЄФА буде повідомлено найближчим часом.

с одной стороны УЕФА за популяризацию футбола, а с другой стороны хладнокровно костлявой рукой задушил 3 празника футбола. Ладно с отелем ситуация понятна (хотя что там за ВИП гости должны прибыть в Александрию которым обязательно четыри звезды подавай?). Но а по аэропорту как ситуацию понимать? В Алескандрии аэропорт нужно построить? Смешно и больно! Очень обидно за болельщиков клуба.
Жаль...