13 липня 2019 20:39

"Карпаты" и "Волынь" так и не открыли счет в товарищеской встрече

«Зелено-білі» провели свій п’ятий товариський матч напередодні нового сезону 2019/2020. Цього разу їхнім суперником стала луцька «Волинь».

На перший тайм карпатівці з’явилися у такому складі: Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Дубінчак, Вербний, Кльоц, Мохамед, Карпенко та два гравці на перегляді.

Гра розпочалася на зустрічних курсах. При цьому обидві команди створювали достатньо гольових моментів. Все ж «зелено-білі» були ближчими до того аби відкрити рахунок. Шанс вивести свою команду вперед був у Дмитра Кльоца. Карпатівець взявся виконувати штрафний, однак на заваді стала стінка лучан. «Карпати» трохи більше контролювали м’яча, проводячи позиційні атаки. Натомість, волиняни намагалися надійно оборонятися й швидко переходити в контратаки. Проте жодна із стратегій опонентів не виявилася виграшною. Тож, на перерву команди пішли із рахунком 0:0.

На другий тайм «зелено-білі» вийшли в такому складі: Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Слива, Вербний, Кльоц, Карпенко та три гравці на перегляді.

Протягом другого тайму на поле виходили: Ременюк, Кудрик, Лях, Рудюк.

По перерві хід гри не змінився – обидві команди намагалися створити небезпечні моменти поблизу воріт опонента. Карпатівці впевнено почали нав’язувати свою гру. Одна зі швидких комбінацій на лівому фланзі завершилася ударом Вербного у дальній кут, але цього разу добре зіграв голкіпер лучан, парирувавши удар. Впродовж наступних 10-ти хвилин волиняни поєдинку постійно створювали напругу біля володінь Кудрика, але до небезпечних моментів справа не доходила. Тож, у практично рівному поєдинку фінальний свисток арбітра зафіксував цілком закономірний результат – 0:0.