26 июня 2019 19:22
Владислав СУПРЯГА: "Продолжение игровой карьеры в днепровском клубе - это сейчас лучший вариант"

Форвард СК «Дніпро-1» Владислав Супряга поспілкувався із клубною пресслужбою:

— Владислав, з поверненням. Які зараз у тебе відчуття?

— Дуже радий повернутися до дому. Для мене продовження ігрової кар’єри у дніпровському клубі – це зараз найліпший варіант. Тут мені все знайомо, я знаходжусь у колі справжніх друзів, ну і плюс знову буду працювати під керівництвом Дмитра Михайленка, чия ігрова філософія мені дуже імпонує, і під керуванням якого я починав шлях у професійному футболі. Чудово розумію усі вимоги тренерського штабу, ну а тут добре знають мої можливості. Ну і до того ж СК «Дніпро-1» тепер гратиме на рівні УПЛ, так що я матиму змогу грати проти найсильніших клубів країни.

— Які ставиш перед собою завдання на сезон?

– Хочеться принести моїй рідній команді користь в цьому сезоні. Зі свого боку постараюся показати результативний футбол, адже розумію, що від форварда у першу чергу всі чекають голів – і тренери, і партнери, і вболівальники.

— Ставиш перед собою якусь бомбардирську планку?

— Про це зараз не думаю. В Прем’єр-лізі я поки що не забивав, тому звичайно хочеться як можна швидше відзначитись на цьому рівні. Зараз головне працювати, грати, і тоді, переконаний, голи прийдуть.

— Ти тепер чемпіон світу, автор вирішального дублю у фіналі. Відчуваєш,що за тобою будуть особливо тепер стежити?

— Та за мною стежили і до цього чемпіонату (посміхається). Насправді, перемога на чемпіонаті світу запам’ятається назавжди. Дякую тренерам за довіру у фіналі, адже до цього матчу мені не вдавалося забити, хоча моменти і були, але м’яч не йшов у ворота. Звичайно, відчуваю гордість за всю нашу команду. Але тепер треба рухатися далі. Головне, зараз працювати і прогресувати кожного дня – від матчу до матчу.