27 квітня 2019 08:41

Первая лига. Ничья в матче "Металлист 1925" - "Колос" была в пользу "Волыни"

Здавалося, доволі несподівана нічия в попередньому турі з одним із лідерів, «Оболонню-Бровар», надихне футболістів «Сум» на нові звершення.

Але у звітному поєдинку дива не сталося: «містяни» вдома поступилися середняку - «Балканам». Причому мінімальний рахунок не повинен вводити в оману - ігрова перевага підопічних Андрія Пархоменка сумнівів не викликала, і лише надійна гра воротаря господарів Микити Зеленського врятувала їх від розгрому. Безсилим він виявився тільки на 32-й хвилині, коли Руслан Паламар влучно пробив із кута штрафного майданчика. 0:1.

Друга перемога поспіль дозволила «Балканам» закріпитися у верхній частині турнірної таблиці. І якщо вони не збавлять обертів, то зможуть істотно поліпшити показник минулого сезону, коли вони фінішували 12-ми.

Викликали інтерес ще два поєдинки, що відбулися в четвер. У Волочиську зустрічалися команди, які завзято боролися між собою ще на аматорському рівні й у другій лізі. Нині поки що справи краще йдуть у іванофранківців, а от подолянам ніяк не вдається знайти свою гру. Аби позбутися статусу аутсайдера, підопічним Андрія Донця треба було обов’язково вигравати у «Прикарпаття». Проте іванофранківці дотримувалися іншої точки зору. Уже в першому таймі вони вигравали після ударів Богдана Оринчака та Романа Барчука - 2:0. І варто було Богдану Семенцю скоротити відставання в рахунку, як невгамовний Оринчак відновив паритет. Та все ж останнє слово залишилося за Семенцем, який також оформив дубль, але, аби уникнути поразки, цього господарям було замало. 2:3.

Також не мала права втрачати очки й «Волинь», яка після звитяги в гостях над київськими «пивоварами» підтягнулася до зони плей-офф. А у випадку перемоги над «Інгульцем» лучани вже реально могли претендувати на місце на п’єдесталі, тим паче, що їхні конкуренти, «Колос» і «Оболонь-Бровар», останнім часом пригальмували.

Господарі відкрили рахунок зусиллями ветерана Сергія Сімініна. Та на 62-й хвилині гості вирівняли становище - відзначився Ніка Січінава. Але невдовзі з поля було вилучено захисника «Інгульця» Максима Ковальова. Лучани зуміли скористатися чисельною перевагою, і Міха Горопевшек приніс «Волині» таку бажану звитягу в протистоянні з фіналістом Кубку України. 2:1.

«Це було протистояння рівних за силами суперників, - відзначив головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко. - На жаль, арбітр втратив у другому таймі контроль над ходом поєдинку і, на мій погляд, безпідставно залишив нас у меншості, що допомогло господарям вирвати перемогу».

Із матчів, що відбулися в п’ятницю, в епіцентрі уваги була гра в Харкові, де «Металіст 1925» приймав сусіда по турнірній таблиці - «Колос». У підсумку - нульова нічия, яка влаштувала конкурентів учасників зустрічі, передусім «Волинь».