13 квітня 2019 18:03

ДЮФЛУ. 12 тур. U-15. "Динамо" - "Шахтер" 1:0. Киевляне на своем поле минимально обыграли дончан

У черговому турі чемпіонату ДЮФЛУ нас чекало принципове протистояння - кияни приймали «Шахтар».

Команди - сусіди в турнірній таблиці. «Шахтар» мав перевагу в 11 пунктів, але кияни провели на два матчі менше. Зрозуміло, з огляду на відставання «біло-синіх», даний поєдинок був над важливим з точки зору турнірної боротьби. Як правило, такі зустрічі називають «битвами» за шість очок.

Така битва і вийшла. Цікавою з точки зору змісту, хоча і мало результативною. Обидві команди розуміли, що будь-яка помилка може коштувати багато чого, тому основним акцентом була робота в обороні.

У першому таймі багато боротьби було в центрі поля, але місцями, буквально «вибухами», команди підіймали темп, видаючи серію з кількох атак поспіль, при чому - на зустрічних курсах. Незважаючи на це, вразити ворота, в першому таймі, ніхто не зумів.

Все вирішилося в другому таймі. «Біло-сині» заробили штрафний на правому фланзі і спрацювала домашня заготовка. Простріл на ближній кут воротарського, пас у дотик уздовж лінії воріт і замикання від Ігоря Горбача. Так і виглядала єдина результативна атака в цьому матчі, яка принесла мінімальну перемогу «Динамо».