15 марта 2019 20:48
5
Журналист: "Не пойму, что именно не устраивает вас? Положа руку на сердце, признайте, что ходили вы не на свою команду, а на звезд из "Челси"

Журналист Иван Вербицкий на своей странице в Фейсбуке - о болельщиках и вчерашнем матче "Динамо" - "Челси" (0:5).


- Звернув увагу, що 99,9% тих, хто вже впродовж доби люто сере на команду київського "Динамо", або не ходить на стадіон взагалі, або буває там по великих святах, на кшталт матчів з "Челсі" чи "Шейх-Сіті".


Не збагну, що саме не влаштовує вас? Поклавши руку на серце, визнайте, що ходили ви не на свою команду, а на зірок з "Челсі". Але при цьому вимагаєте чогось від команди, яка проти того "Челсі" грає.

Один осел в коментарях порівняв футбол з кіно. Мовляв, він може піти у кінотеатр один раз у рік - на широко розрекламованого блокбестера. "І якщо мені не сподобався цей блокбастер, то я маю мовчати? Я витратив гроші, а вони мене розчарували!"

Дорогі олені, якщо ви прийшли вчора на "блокбастер", то що вас засмутило? Розрекламовані "актори" продемонстрували якісний футбол і виграли 5:0. Яка вам різниця до тих, хто був по інший бік?

Ті, кому ця команда небайдужа, подякували їй після 0:5 від "Челсі" ще більше, ніж після 5:0 над "Зорею". Бо що? "Разом і до кінця". Але ви цього, мабуть, і не помітили, бо почали спустошувати стадіон ще після четвертого голу. Поспішати на "останнє" метро.

Ті, кому ця команда не байдужа, хто підтримує її у матчах проти "Десни", "Арсеналу" і "Ворскли", а не лише в протистояннях з грандами європейського футболу, схильні підтримувати нинішніх гравців і нинішній тренерський штаб. Бодай тому, що вони свої і в них немає гімна.

А ви, любителі "блокбастерів"? Тіштеся тим, що стали співавторами "ліхтарикового голу". Олів'є Жиру в своєму житті забив чимало м'ячів, але під багатотисячні вогники телефонних ліхтариків відзначився, можливо, вперше. Можете собою пишатися. Команда ж, до якої вам нема діла, до наступної осені якось проживе без вас.

Пеес. І так, про Жиру. Не можу без сміху сприймати висловлювання, що "Динамо" тричі забив навіть такий здеградований нападник. Циркачі, цей "здеградований" не далі як минулого літа був основним форвардом збірної Франції на переможному для неї чемпіонаті світу. Те, що Олів'є щось не виходить на клубному рівні, не означає, що він слабкий футболіст.
що за продажна журнашлюшка,то мочанов,то цей придурок,що це,взагалі ,за сайт,після 0-8,питати,а чим ви незадоволені?все,бл... прекрасно,тут,що висловлюють думку суркіса?забудьте про челсі,підтримуйте нас навіть у першій лізі?гнати такого президента
Когда команда сначала проигрывает 0:3, а затем и вовсе 0:5, то критика как никогда актуальна и даже полезна, если только в разумных пределах ...
Ще не всі бажаючі висловились з приводу матчу? От такі як Вербицький і "серуть"(цитата). Розгромна поразка Динамо дає шанс, станцювавши на кістках, нагадати про себе всяким напищеним ідіотам.
Ні, це тобі Вербицький виходячи з твоєї графоманії насрати на клуб і команду (а команди на полі не було), бо тобі пофіг ти будеш дякувати тим хто поплюжить славетне ім’я легендарного клубу та гравців яки виходили колись в майках з "Д" на грудях, однаково 5:0 чи 0:5 ти типу з кимось "до кінця", аплодуй! Гравцям-мажорам це до вподоби, їх цікавлять тачки та тьолки і все, такий в них рівень інтелекту. А справжнім вболівальникам соромно і болить.
"підтримувати нинішніх гравців і нинішній тренерський штаб" - язиком журналіст працювати вміє,саме головне що знову крайні вболівальники.Нічого нового.Навіщо аналізувати помилки,критикувати менеджмент клуба за падіння ,яке все продовжується .Давайте поговоримо про "справжніх фанів" і "не справжніх фанів",нехай вони між собою сперечаються.Може забудуть про головну біль Динамо - тренерів і керівництво .