12 февраля 2019 21:23
Вячеслав ЗАХОВАЙЛО: "Заметил, что слабые стороны "Олимпиакоса" очень выгодны для "Динамо"

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч «Олімпіакос» Піреї — «Динамо» Київ у 1/16 фіналу Ліги Європи. На думку експерта, українці заб’ють і не програють.


- Помітив, що слабкі сторони «Олімпіакоса» дуже вигідні для «Динамо». В деяких ситуаціях греки бувають зручним суперником для киян. У «Динамо» сильна грає будується через вінгерів (Циганков і Вербич). Водночас у «Олімпіакоса» основний правий захисник травмувався, а лівий як «м’яка булочка», з ним можна грати. Одне на інше – бачу, що шанси в «Динамо» є.

Дам оптимістичний прогноз. Думаю, що гра завершиться внічию. На мою думку, «Динамо» обов’язково заб’є на виїзді та не програє.

Різниця між командами настільки незначна, що шанси в суперників 50/50 на прохід в 1/8 фіналу Ліги Європи. Букмекери це розумію: вдома на «Оліміакос» дають 2,0, стільки ж (а то і менше) будуть давати на «Динамо» в Києві. Перевага українців у тому, що матч-відповідь пройде вдома. Водночас греки не люблять грати на виїзді та ще й з нашим холодом.