11 февраля 2019 11:22
Определился полный список потенциальных соперников сборной Украины U-20 на ЧМ-2019

Уже відомі всі учасники чемпіонату світу серед команд U-20, що пройде цього року в Польщі. Як відзначає офіційний сайт ФФУ, жеребкування форуму, на якому в якості півфіналіста Євро-2018 виступатиме й юнацька збірна України (тренер — Олександр Петраков), заплановане на 24 лютого. ЧС-2019 (U-20) проходитиме з 23 травня по 15 червня в Польщі.


Участь у турнірі візьмуть 24 команди з шести конфедерацій. Спочатку вони змагатимуться в шести квартетах. По дві кращі збірні кожної групи, а також чотири команди з шести, що посядуть треті місця, вийдуть до 1/8 фіналу. Далі — за звичною схемою. Європу на турнірі представлятимуть шість збірних.


Це — господар змагань, Польща, а також п'ять найсильніших команд за підсумками Євро-2018 (U-19): Португалія, Італія, Україна, Франція та Норвегія. Також минулого року в турнірах відповідної вікової категорії визначилися ще 10 учасників ЧС: в Азії U-19 — Саудівська Аравія, Південна Корея, Катар, Японія, у КОНКАКАФ U-20 — США, Мексика, Панама, Гондурас та в Океанії U-19 — Нова Зеландія, Таїті.


Решта команд стала відома минулого вік-енду, за підсумками першостей U-20 у Південній Америці (Еквадор, Аргентина, Уругвай, Колумбія) та Африці (Сенегал, Нігерія, ПАР, Малі). Жеребкування ЧС-2019 (U-20) відбудеться 24 лютого у Гдині. При формуванні кошиків будуть враховуватися показники країни на останніх п'яти чемпіонатах світу в категорії U-20 (Польща отримає місце А1 автоматично як господар), а квартетів — географічний принцип (у кожній групі буде не більше однієї збірної з однієї конфедерації).


Додамо, що чинним чемпіоном світу серез збірних U-20 є команда Англії, яка виборола цей титул на останній першості — 2017 року в Південній Кореї. Цього разу британці на форум взагалі не потрапили.