27 січня 2019 18:40

Сборная Украины U-16 проиграла Финляндии в матче за 9-12 места на Кубке развитии

В останньому поєдинку міжнародного турніру підопічні Олександра Петракова зіграють за 11-е місце.

Посівши на Кубку розвитку четверту сходинку у своїй групі, юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2003 року народження) потрапила до квартету, який розігрує місця з 9-го по 12-е.

Суперником команди Олександра Петракова була збірна Фінляндії U-17. На жаль, і цього разу синьо-жовтим не вдалося відсвяткувати успіх, хоча по грі українці практично ні в чому не поступалися на рік старшій команді.

Помилки в обороні дозволили супернику забити два м'ячі ще в першому таймі (14-а та 38-а хвилини). Після перерви, додавши обертів, збірна України відіграла один м'яч (на 64-й хвилині вдзначився захисник «Маріуполя» Єгор Грибов). Але більшого синьо-жовтим досягти не вдалося. 1:2.

У поєдинку за 11-е місце 28 січня юнацькій збірній України доведеться зіграти з невдахою пари Молдова — Литва.