17 листопада 2018 10:49

Динамовцы помогли сборной Украины U-18 победить Данию

Збірна України U-18 (футболісти 2001-го року народження) за запрошенням датської федерації футболу у Іспанії проведе два товариські поєдинки проти однолітків.

За домовленістю між двома федераціями обидва поєдинки відбудуться в Іспанії, у містечку Куртая, на стадіоні «Пабеллон Мунісіпаль».

У першій зустрічі, яка пройшла 16-го листопада, сильнішими виявилися українці, святкувавши перемогу 2:1. Українці повели у рахунку на 17-й хвилині: після швидкої атаки правим флангом Мудрик прострілив у штрафний майданчик, де Михайленко випередив захисників і пробив у кут воріт.

У другому таймі данська команда намагалася відігратися, і в одному з моментів, на 55-й хвилині, Соренсен зрівняв рахунок. Але останнє слово у цій грі було за українцями. На 79-й хвилині синьо-жовті після подачі кутового знову вийшли вперед. М'яч головою забив Якуба.

У стартовому складі українців на поле вийшли одразу шість динамівців.

Товариський матч

Данія (U-18) – Україна (U-18) – 1:2 (0:1)

Україна (стартовий склад): Трубін, Якуба, Мудрик, Біловар, Бодня, Михайленко, Волошин, Шулянський, Сікан, Гуров, Ярош.

Голи: Соренсен (55) – Михайленко (17), Якуба (79).

Другий матч між цими командами відбудеться 19 листопада (початок – о 16.00 за київським часом).