13 ноября 2018 16:02
10
Николай НЕСЕНЮК: "0:6 - диагноз "Шахтеру" и нашему футболу"

За понад 150 років існування сучасного футболу склалися неписані правила цієї гри. За одним із них програти з рахунком 0:1 чи 0:2 не соромно. 0:3 — це вже розгром, 0:4 — повний розгром, 0:5 — ганьба на довгі роки. Пропускати за гру більш як шість м'ячів вважається непристойним. Бо якою не була б перевага одного із суперників, сильніша команда, забезпечивши собі перемогу, практично ніколи не прагне забивати ще. Виняток — випадки, які виглядають підозріло. Тож програш 0:6, коли це не "договірняк", свідчить лише про те, що одна з команд просто кинула грати.


Саме це сталося минулої середи з чемпіоном України в Манчестері. Пропустивши кілька м'ячів від "Манчестер Сіті", гравці "Шахтаря" припинили спротив і чекали на закінчення матчу. А справді, навіщо дарма витрачати сили? Престиж, кажете? Ганьба? А кого в "Шахтарі" це хвилює? Ну не може ця команда грати в умовах, коли в суперника не дискваліфікують ключового гравця чи гравців, коли арбітр не слухає підказок від "шахтарів", не обкладає суперників попередженнями та вилученнями за кожне порушення, не скасовує забиті "Шахтарю" м'ячі через сумнівні офсайди. Без цього нинішній "Шахтар" має проблеми з будь-якою командою, яка не згодна програти ще до початку матчу — так, як це трапляється в більшості поєдинків чемпіонату України.


Матчі єврокубків — це вітрина, за якою судять про стан футболу у країні. Що подумають про український футбол після чергового і, впевнений, далеко не останнього розгрому непереможного в Україні "Шахтаря" на європейській арені? Чому на порядок нижча за рівнем гравців і зарплат "Ворскла" не кинула грати в Лондоні проти "Арсенала", а боролася до останньої хвилини й перетворила розгромні 0:4 у цілком пристойні 2:4? Тому що футболісти з Полтави ще не настільки розбещені. Вони ще не забули неписаного футбольного правила — програвати з рахунком 0:6 непристойно.


Прийнято казати, що команда відповідальна перед своїми уболівальниками. Чи є така відповідальність у команди "Шахтар"? Чи є у цієї команди уболівальники, які можуть відкрито сказати команді все, що думають, як кажуть, приміром, прихильники "Динамо", коли їхня команда грає погано? Запитання риторичне. Коли подивитися всім відомі телеканали, то вийде, що поразка 0:6 — це нормально. І 0:10 теж буде нормально, не сумнівайтеся.


Саме це і є діагнозом не лише "Шахтареві", а й усьому нашому футболу. Тому що не можна порушувати неписані правила, не соромитися ганебної гри. Звісно, це стосується тих футболістів і тренерів, які ще мають хоч яку людську гідність. Чи залишилися в нас такі? Чи діаг­ноз таки остаточний?


Микола НЕСЕНЮК
Господин Несенюк, фвот потому вас не приглашают на телеканал фЛудбол!
В то время, как "Динамо" позорно обыграло "Ренн" 3:1, восточно европейская "Дряньселона" хероически удерживала обору своих ворот и лишь судья, ветер и нелепые совпадения позволили залететь шести "случайным" голам!
Будьте же объективны, шесть это не десять! И никто не в отставку не подал?
Скрыть ответы
YARY, а они привыкли, наложить полные штаны и ходить при этом с гордой осанкой ! )))
акела промахнулся, шакал тут как тут

как дела в лч, несенюк?
Скрыть ответы
КРОТ, а как там ваши дела?
Если бы не 3 очка, отобранные ФФУ у "Динамо", то как бы вы проходили отбор?
Скрыть ответы
YARY, вопрос не по адресу, дела шахты меня мало интересуют
Вот тут Несенюк прав на 200%. Я бы добавил еще один пример Црвена Звезда. Все что настоящее было в шахтере это было при Прокопенко. Потом это исскуственный имплант ввиде бразильского менеджмента. Но почему то когда детеныши покидают пробирку. Они становятся никому не нужными (Дарья Срна).
Скрыть ответы
Почему же, был единственный год при Невио Скале, когда "Шахтёр" ещё был просто соперником и достойно выиграл своё первое чемпионство!
Правда потом Скалу зачем-то понесло в "Спартак"...
Старый маразматик во главе пресс-службы Динамо это тоже приговор украинскому футболу.
Скрыть ответы
Timibest, тАбе к Грачеву ! )))
Скрыть ответы
- Таварисча Генерала, табе пакет!
- Не табе, а Вам!
- А нам он нафига?
- У вас там что, никого умней не нашли?
- Умных к умным послали, а меня - к табе!
- - -
Эх, жаль, что судейка не засчитал чистый автогол кротов, их болельщики вели бы себя намного скромней!