9 ноября 2018 09:58
19
Игорь СУРКИС: "Никто не хотел слушать Хацкевича, его снимали, увольняли, а он строит команду и будет продолжать это делать дальше"

Інтерв'ю президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Михайловича Суркіса нашому клубному телебаченню у флеш-зоні після матчу з «Ренном» на «Олімпійському», у якому «біло-сині» здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1.


- Це була дуже важлива перемога, «Динамо» показало якісну гру. Сьогодні хлопці продемонстрували те ж, що і у попередньому матчі з «Шахтарем», коли також грали у якісний футбол. Так буває, що не завжди перемагає той, хто діє краще і виглядає не слабіше за суперника.


Сьогодні хлопці повністю віддалися на футбольному полі, вони ростуть – це помітно неозброєним оком. Так, вони будуть помилятися, програвати, але їм потрібно більше довіряти, у них великий потенціал, перспектива тамайбутнє. Шапаренко, Циганков – словом, усі молоді хлопці грають якщо не увесь матч, то фрагментарно у дуже хороший, якісний та грамотний футбол. Дай Бог, щоб так тривало і надалі.


- Як прокомантуєте виклик до збірної україни молодих Шапаренка та Миколенка, які сьогодні якраз забили по мячу?

- У збірній України працює штаб тренерів, у яких є час спостерігати за гравцями. Вони дивляться, аналізують, тому не просто так запросили цих виконавців, для перспективи, а тому що розраховують на них, і цілком можливо, що Шевченко у якійсь з двох ігор довірить їм місце в основному складі або випустить на заміну. Повторюся, у цих хлопців величезний потенціал, і це не я їх так оцінюю через те, що ми сьогодні перемогли, а усі спеціалісти. Але усьому свій час, кожен має дочекатися свого моменту. Вважаю, за такої гри Миколенко буде лише прогресувати, він дуже хороший футболіст, розуміє, як йому потрібно грати тактично. Необхідно прогресувати, і тоді він виросте у дуже хорошого футболіста. У нас плеяда молодих та талановитих гравців не закінчується, вони є і в оренді в інших клубах. Наприклад, Тимчик, якого ми взимку заберемо, а також достатня кількість гравців і у молодіжній, і у юнацькій командах, які мають за прикладом Миколенка стукатися у двері першої команди.


- Перед стартом групового етапу «Ренн» називали ледь не головним нашим конкурентом, а «Динамо» його двічі обіграло. Як налаштувати команду на решту ігор у Лізі Європи, щоб не допустити осічки?

- Думаю, тренерському штабу вдастся це зробити, адже залишилося не так багато ігор, через місяць команда піде у відпустку. Усі хлопці молоді, у них футбол на першому місці, вони хотять грати. Сподіваюся, вони доведуть свою справу до кінця, і ми вийдемо із групи. Хотілося б це зробити з першого місця, адже при жеребкуванні це має певні переваги, зокрема, перший поєдинок гратимемо на виїзді. У футболі дрібниць не буває, тому важливо, щом футболісти були налаштовані з першої до останньої хвилини. Я сказав їм, щоб вони швидко забули цю перемогу, адже в неділю на нас чекає гра з «Маріуполем».


- Як можете прокоментувати гру літніх новачків «Динамо»?

- Як казав Олександр Хацкевич, обидва бразильці зіграли сьогодні досить впевнено, мені сподобалося, видно, що вони потроху вписуються у колектив і мають грати на рівні, який забезпечує результат. Ми брали їх для підсилення, їм був потрібен час для адаптації. Ніхто не хотів слухат Олександра Хацкевича, його знімали, звільняли, а він будує команду і продовжуватиме це робити далі. Я розумію, що його поетнціал обмежений. Так вийшло, що ми втратили єдиного нападника, але коли відкриється трансферне вікно, споробуємо цю позицію підсилити.


- Чи вас порадувало те, що «Динамо» U-19 досягло позитивного результату у виїзному матчі з «Андерлехтом», зігравши унічию 1:1?

- Так, але ми не дивимося на один матч. Найголовніше завдання – пройти далі. Сподіваюся, на матч-відповідь хлопці добре налаштуються, ця бельгійська команда їм по силам, і вони мають пройти далі. Результатом задоволений, а зіграти вони могли сильніше. Перший тайм вони провалили, а у другому грали краще.

на фоне Ренна, тем более такого, я б не делал таких выводов.
Ай хейтеры хватит гнать на суркиса, все таки он много денег вкладывает и в ДЮСШ, и благо что не жлобился на детскую школу, так как глядя на то что деньги небезграничны на покупки легов, оказалось что в ДЮСШ есть целая плеяда молодняка готового хотя бы не упускать позиций. Хотелось бы верить что этим парням по силу веернуть Дианмо на Олимп украинского, а со временем и европейского футбола!
Скрыть ответы
будем надеяться.
Жесть,... обыграли по игре среднинький Ренн, - а пафоса, как будто выиграли у Севильи
Обыграли какой то ренн а запели как лигу чемпионов выиграли!
vova?попроще объясни!А то Игорь Михайлович тебя не поймёт!"Пачему-патамушта" косноязыкий и ограниченный!
Игорь Михайлович, существует два пути развития: эволюционный - когда все происодит очень медленно и революционный - кога все процессы ускоряются внешним влиянием. Так вот, я Вас сильно раочарую, Динамо сейчас развиваеся эволюционно, без влияния тренерского штаба. Какие командные действия под руководством этого ТШ Динамо за 1,5 года научилось делать хорошо ?
Ответь нам ,Игорёша,пожалуйста,в угоду каким силам ты много лет разваливаешь футбольный символ Украины?Расскажи также,по какому праву ты его пригорбатил под себя и зачем он тебе нужен,если ты ни хрена в футболе(как и во многом другом) не понимаешь?Откровенно расскажи,спой свои настоящие "песни о главном",а не показывайся на публику со своими лживыми речами после особо удачных игр!
аххахаахха так він же про Реброва так само казав)) з іншим суперником все може бути по іншому! Шахта і Рен грають в відкритий футбол. Та й слабі відносно. Хай не спішить з такими заявочками бо через пару місяців знову буде казати що винні тренери...
"Сроим, строим- недостроим, потому как не знаем Что строим то! "
Ігоре Михайловичу, цей "строитель" минулого сезону вийшов на нормальну гру команди у другій декаді листопада і цьогоріч так само. Тоді навіщо він проводив літні передсезонні збори? Чому на них і приблизно не награвався основний склад, взаємозв'язки між гравцями основи.
Хлопці зіграли, як їх учив Морозов Ю у молодіжці.
Якщо цього "прффессіонала" залишите, наступного року матимете ту ж саму "картину оливами".
Необучаемый