8 ноября 2018 16:11
7
ФФУ выступила с официальным заявлением по поводу матча между сборными Украины и Турции

Відповідно до попередньої домовленості між Федерацією футболу України та турецькою футбольною федерацією, матч між збірними України та Туреччини мав відбутися 20 листопада у Дніпрі. Але в процесі безпосередньої підготовки до поєдинку виникли обставини, що вплинули на зміну місця його проведення.


«Зокрема, представники турецької федерації футболу звернули нашу увагу на прогнозоване різке погіршення погоди у Дніпрі в другій половині листопада й попросили перенести матч у Туреччину. Це питання в телефонній розмові обговорили й головні тренери обох команд — Андрій Шевченко та Мірча Луческу.


Окрім того, під час підготовки «Дніпро-Арени» до поєдинку з Туреччиною з’ясувалося, що резервні системи електропостачання стадіону вийшли з ладу. Проблему можна було вирішити до матчу, але це потребувало серйозних додаткових зусиль і фінансових витрат. До того ж такий оперативний ремонт не давав стовідсоткової гарантії якісної роботи електрообладнання під час гри.


Для Федерації футболу України «Дніпро-Арена» є важливим об’єктом у розширенні географії проведення в Україні матчів високого міжнародного рівня. І саме від успішного проведення поєдинку Україна — Туреччина залежало рішення УЄФА щодо сертифікації «Дніпро-Арени» як стадіону міжнародного рівня. ФФУ готова була докласти всіх необхідних зусиль, щоб організувати зустріч збірних України та Туреччини у Дніпрі. Однак ризикувати в даній ситуації було б вкрай необачно. Адже в пріоритеті — повернення великого футболу до Дніпра!


Тому, зваживши всі «за» та «проти», було ухвалено рішення розглянути прохання турецької федерації футболу. Отримавши згоду від тренерського штабу збірної України, ми провели перемовини, які закінчилися лише 7 листопада. І після узгодження всіх умов перебування української команди, а також суми компенсації, яку сплатить турецька федерація футболу, ми погодилися на те, аби 20 листопада зіграти в Туреччині. Звертаємо увагу, що турецька сторона також візьме на себе всі витрати, пов’язані з перельотом та проживанням збірної України в Туреччині під час п’ятиденного збору.


Після погодження питання щодо перенесення гри в нас з’явиться можливість провести детальну діагностику електромереж «Дніпро-Арени». Є попереднє рішення керівництва Федерації футболу України, що ФФУ за рахунок компенсації, отриманої від турецької федерації, візьме участь у фінансуванні повного відновлення системи електропостачання стадіону, який, нагадаємо, належить державі», — розповів прес-службі Федерації футболу України генеральний директор компанії «ФФУ Маркетинг» Роман Волинець.


Таким чином, контрольний матч між збірними України та Туреччини відбудеться 20 листопада в Анталії на центральному стадіоні «Анталія» (початок — о 19.30 за київським часом).

А они думали что в ноябре +30 будет???
Какие же клоуны безмозглые управляют футболом!
Это действительно стыд на всю Европу!
Терпилы,одним словом.Какая там репутация страны?Главное же что в ффу неустойку оплатят.А потом удивляются почему это к нам страны нормальные на товарняки не едут-спасибо что хоть Лигу Наций придумали,не то вообще беда была бы...Так и играть нам против Андор и Гондурасов.Браво,федерация!
...турецька сторона також візьме на себе всі витрати...(с) - вот ключевые слова для фуфу ! Это сладкое слово *шара*, которое позволит павелке и Ко устроить себе недельку маленького бордельерчика в Антальи .
А в Киеве или во Львове нельзя было сыграть?
Цікаво чому 5-ти денний збір? Якщо ми в 21-45 граємо із Словаками 16 листопада. Тобто матч закінчиться в 23-40 десь. Тобто раніше 17 числа в Анталії Збірна не буде. 20 граємо і одразу додому. Які 5 днів і де вони їх взяли? А, невже ффу залишиться ще й на 21 число? Ясна справа. Тільки краще б вже до стандартних 6 ночей дотягнули. Був би повноцінний тиждень на морі...
Знову бреше.
Ну всё :))) можно шорты новые покупать Павелко и всей приближённой гоп-компании. Потом ещё деребан компенсации пройдёт. А нужен ремонт на Днепр-Арене? Думаю всё в порядке там.