21 октября 2018 14:55
"Буковина" - очередная потеря для украинского футбола?

Чернівецька Буковина може припинити своє існування. У команди Другої ліги відсутній президент і невизначеність із фінансуванням.


Генеральний директор Буковини Ігор Наболотний розповів FootballHub про ситуацію в команді.Ігор Наболотний, фото fcbukovyna.com


У нас де-факто відсутній президент клубу, – каже Наболотний. – Він є тільки юридично, але ніякої участі у житті клубу він не бере. Останні півтора року ми фінансуємося виключно з міського та обласного бюджетів.


Ми залежні від міської та обласної рад. У місті відбулася зміна керівництва. Депутати усунули мера від виконання обов’язків (Олексія Каспрука відправили у відставку) і утворився політичний вакуум. Обов’язки мера тимчасово виконує секретар (Василь Продан). І ми поки не розуміємо, яке його ставлення до нашої команди, чи буде подальша підтримка Буковини з боку влади.Наступного тижня планую завітати до нього на прийом. Сподіваюсь, тоді наша ситуація якось вирішиться. Поки ми не знаємо, чи буде у нас фінансова підтримка наступного року. Якщо фінансування не отримаємо, то взимку клуб из 60—річною історією припинить своє існування.


У нас просто не буде можливості надалі браті участь у змаганнях. У нас немає мецената, який був би готовий вкладати кошти. А без грошей команда не може функціонувати. Якщо міська влада не повернеться до Буковини обличчям і ми не знайдемо точки дотику, клуб вимушено припинить існування.


Фото fcbukovyna.com


Я оптиміст і вірю, що ніхто не хоче, щоб клуб з такою історією зник. Наступного тижня проведу зустріч із секретарем міської ради. Сподіваюсь, що питання фінансування успішно вирішиться і ми продовжимо виступати у Другій лізі України.


До кінця цього року ми всім забезпечені. Команда готується до виїзного матчу з Поліссям. Кошти у нас мінімальні, але ситуація стабільна. Просто хочеться мати впевненість на наступний рік.


Фото chernivtsisport.com


Бо невизначеність не додає оптимізму ні гравцям, ні тренерському штабу. Все це відбивається на психологічному стані футболістів і на результатах команди. Ніхто не знає, що буде наступного року, тому хтось десь не допрацьовує на тренуваннях.


Зараз ми перебуваємо на передостанньому місці у турнірній таблиці. Ніхто не очікував, що буде така сильна група. Фактично 6-7 команд змагаються за вихід до Першої ліги. Їхні бюджети у 2-3 рази більші за наш. Нам важко конкурувати з такими суперниками.