27 вересня 2018 21:46
11

Михаил КОПОЛОВЕЦ: "Давайте кого-то более слабого, потому что с "Динамо" сразу закончим"

Той, хто перед каждою ігрою ходить в церкву розповів про свою кар’єру у ФК Минай, чому не хоче грати з Динамо та на яку зірку чекає Закарпаття.


- Ми грали в чемпіонаті області, а зараз розділяємо табличку у Другій Лізі. А от вчора виграли Миколаїв в Кубку України. Тепер будемо грати в 1/8. Всі хочуть Динамо Київ, а я кажу: давайте когось слабшого, бо з Динамо Київ одразу закінчимо. Давайте суперничка легшого. Але всі хочуть Динамо, бо в нас невеличке село і це буде подія століття, коли приїде якийсь гранд сюди.


Минай навіть не можна назвати селом, оскільки Ужгород знаходиться вже за два кілометри від Миная. Також, тут грає Ігор Ощипко, Олег Допілка, Василь Кобін. Ще чекаємо Євгена Коноплянку, нам потрібні зірки.


Ми будемо намагатися вийти в Першу Лігу, у Прем’єр-лігу. Не знаю, чи в моєму часі, бо я вже не молодий, але повірте, що закарпатські футболісти будуть вас радувати. Мені потрібна заміна, я вже не можу стільки говорити. Я готую нових Кополовців, які будуть говорити, говорити і говорити. Потрібна нова кров, а закарпатців вже мало у Прем’єр-лізі, тому скоро буде поповнення.

Ну вот, хотели и закончите как раз
Несколько недель назад, этот колхозник ходящий "перед каждою грою в церковь", рассказывал, что мы никакие, а сейчас оно стонет, только бы не Динамо:))
А я хочу, чтоб приехало "Динамо". Заруба была бы еще та.
культивировать пиз*дёжь этого жлоба это всё равно как рекламировать песни поплавского
Сховати
VV4, добродушный, простой мужик. Чем он тебе не угодил?
Сховати
Тем что этот крестьянин, потолок которого 1/4 кубка Украины, слишком много себе позволяет в выражениях.
Сховати
Онук дiда Панаса, слава богу, что ты себе ничего лишнего не позволяешь и не ведешь себя как колхозник)
Сховати
neppo, это непонятно что из себя представляющее чмо всю жизнь воняет на "Динамо"
Сховати
Кепа, Боже.. с кем я с этой горем утопленной стране живу. Откуда вы только отморозки беретесь? Что за мусор у вас в голове?
Сховати
neppo, ты дебил?
Сховати
Кепа, свои то комментарии, от которых за километр желчью несет, читал? И я дебил после этого?) откуда такая необузданная злость к человеку, который в принципе не заслуживает агрессии?