3 вересня 2018 12:30

Разгромная победа имени Зозули

Роман Зозуля забив свій дебютний гол у Сегунді цього сезону. Екс-нападник Дніпра реалізував пенальті і допоміг Альбасете розгромити Кордобу.

Та розпочав Зозуля із того, що заробив пенальті. Українець вривався до штрафного майданчика Кордоби і був впійманий суперником на стегно. Арбтір миттєво показав на позначку. Вирок успішно виконав Вальдерама, 1:0. В середині першої половини матчу господарі подвоїли свою перевагу. Подачу із кута поля замкнув Каро.

Другий тайм вийшов не таким результативним, адже лише один гол забили команди і його автором став Роман Зозуля. Та хтозна, чи став би українець його автором, якби за 7 хвилин до цього з поля не пішов Вальдерама, який бив пенальті у першому таймі. А так знову сам заробив і, цього разу, сам реалізував – 3:0. Альбасете розгромно перемагає Кордобу і виходить вже на четверту сходинку в Сегунді.