27 серпня 2018 13:02

Василий Кравец спасает "Луго"

Василь Кравець, окрилений потраплянням до резервного списку збірної України, відзначився результативною передачею.

Луго українця гостював у Гранади, в складі якої не так давно виступав Артем Кравець. Господарі з перших хвилин взялись за створення моментів біля воріт суперника. Хуан Карлос двічі рятував Луго. Спершу Монторо практично впритул розстрілював голкіпера, а згодом гол Старенького намагався повторити Вадільйо, але, як показав епізод, рівнем майстерності вінгер Гранади поступається гравцю Десни. Та свого господарі таки досягли. В середині тайму класна триходівка із завершальним ударом Пуертаса вдалась Гранаді.

Луго відповів своїм моментом аж наприкінці першої половини гри. Еррера із центральної зони отримав передачу і вийшов практично віч-на-віч із голкіпером, однак пробив просто у Сілву. Луго створив лише два справді небезпечні моменти у цьому матчі і другий із них реалізував. Василь Кравець підключився до атаки і виконав прострільну передачу, м’яч пролетів між Хоною і Санчесом, та опинився у Ласо, який в підкаті відправив його у ворота. На цьому результативні дії в матчі завершились, Гранада і Луго поділили очки, 1:1.