1 августа 2018 14:21
19
Александр Заваров вернулся в динамовскую семью

У перший день серпня у клубному офісі ФК «Динамо» Київ відчувалося помітне пожвавлення.


Увага співробітників була прикута до цікавої та важливої події – селекційну службу клубу поповнив новий співробітник – заслужена людина з відомим ім’ям в історії футболу. Через майже 30 років до «Динамо» повернувся видатний футболіст нашої команди 80-х років, переможець Кубка Кубків, віце-чемпіон Європи-1988 року Олександр Заваров.


Перший віце-президент «Динамо» Віталій Сівков представив Олександра Анатолійовича у новій якості:


- Я б назвав сьогоднішню подію поверненням героя на Батьківщину, - провів оригінальну аналогію Віталій Семенович. – Футбол – це частина нашого життя, яку ми дуже любимо, а події, що з ним пов’язані, надовго викарбовуються у нашій пам’яті. Своєю грою на полі, ви, Олександре Анатолійовичу, залишили слід не лише на траві, у грі команди чи рахунку на табло, а й у серцях уболівальників. Ви – великий професіонал, значуща фігура у футболі, ми вдячні вам за те, що приносили нам задоволення своєю грою. Тепер, оскільки ви повертаєтеся до нашої динамівської сім’ї, я щиро вам бажаю удачі та усього найкращого на новій посаді. Сподіваюся бачити вас у коридорах клубного офісу багато років та цінувати вашу плідну роботу.


У відповідь Олександр Заваров подякував за запрошення працювати у нашому клубі:


- Мені дуже приємно повернутися до «Динамо» після майже 30-ти років розлуки та працювати з такими людьми, як Володимир Веремєєв, Володимир Безсонов, Олексій Михайличенко, для мене це велика честь. Зі свого боку обіцяю сумлінно працювати та своєю роботою приносити користь клубу.


Після офіційної частини, Олександра Заварова було за традицією представлено уболівальникам у приміщенні Фан-клубу «Динамо», де нового селекціонера посвятили у члени фан-клубу. Його керівник Сергій Михайленко вручив Олександру Анатолійовичу динамівський шалик та побажав успіхів, а також, як колись, грою на полі, тепер, шукаючи нові таланти, робити вагомий вклад у перемоги та досягнення команди. Адже вони можливі лише за умови спільної роботи команди, співробітників та уболівальників «Динамо.

Классический танец в стиле ИМСа: шаг вперёд- три пируэтами назад. И обязательно с приходом. Больно смотреть как дармоеды сидят на шее моего любимого клуба.
Что, раздел "официально", на сегодня исчерпан?)
Где Буэно?
Вот не понятно это решение,честное слово.После всего что он наваливал на Динамо на кротоканалах...ну вы следующим шагом Леоненко пригласите ген.директором или спикером команды-тоже в Динамо играл мужик.
А потім запитуємо чому у команди такі провальні трансфери, жахливі результати, і чому "гонять на Суркіса". Топтання на місці продовжується.
Заваров был моим любимым игроком в Динамо Киев.Если мне не изменяет память был матч Динамо Киев - Динамо москва,тогда Заваров забил классный гол с разворота, решающий и Динамо Киев стало чемпионом ссср. Это приятные воспоминания, но вопрос: клуб динамовских сердец пополняется? До цього бракувало кому шукати нові таланти? Якщо це заміна, то якого "спеціаліста" погнали?
Скрыть ответы
Валерий ua, будем надеяться, что мы чего-то недопонимаем...
Валерий ua, Решающий матч с малафеевским ДМ был в декабре 86-го года, я был на нём, 2-1 выиграли, и стали чемпионами, а ДМ тогда ничья устраивала, а у нас лимит был исчерпан уже, вообще 3
-ми могли стать, если не победили бы.
Но, Заваров тогда не забивал. Рац в начале игры, и потом с пенальти то ли Демьяненко, то ли Беланов.
классный футболист, великолепный... но дальше...
А Буэно уже в Динамо!welcome...
Скрыть ответы
https://www.transfermarkt.de/vitor-bueno/profil/spieler/390368
лучше бы оставался в своей лугандонской
ИМС в своём репертуаре... его ничто ничему не учит... и никогда не научит... безнадёжен!
Скрыть ответы
Следующий шаг: Милевский - тренер.
Что-то такие новости абсолютно не тешат. Всё это напоминает благотворительное трудоустройство ветеранов. Скаут должен быть молодым, должен мотаться без остановки по всему миру (или по стране хотя бы), а зачем это нашим 60-70-летним дедам? Будут штаны протирать да зарплате радоваться.