22 червня 2018 19:53

ДЮФЛУ (U-16). Финал. "Динамо"- "Шахтер" - 4:3. "Динамо" U-16 - чемпионы Украины!

У вирішальному матчі сезону, фіналі чемпіонату України ДЮФЛУ у віковій групі U-16 зустрілися київське «Динамо» та донецький «Шахтар».

Ця гра відбулася на першому полі навчально-тренувальної бази «Металург» у Запоріжжі, де підопічні Сергія Беженара та Артема Яшкіна провели і попередні дві гри – півфінальну, а також заключну в групі.

У поєдинку з «Шахтарем» тренерський штаб «біло-синіх» не міг розраховувати на Євгена Рязанцева та найкращого бомбардира команди Владислава Ваната, які отримали червоні картки у півфіналі.

«Гірники» відкрили рахунок на 31-й хвилині після навісу з кутового. Цей рахунок протримався до перерви.

На початку другого тайму на поле вийшов Бражко, Володимир Бражко, який зрівняв рахунок на 54-й хвилині, добивши м’яч у ворота після удару Здирка у поперечину.

За п’ять хвилин «біло-сині» вийшли вперед завдяки голу Володимира Здирка. А на 64-й хвилині динамівці провели зразкову контратаку, яку завершив влучним ударом Віктор Блізніченко.

Щоправда, за хвилину «гірники» скоротили відставання в рахунку до мінімального, знову забивши після виконання кутового, цього разу з лівого флангу.

На 74-й хвилині арбітр призначив у ворота «Динамо» 11-метроивй, який «гірники» реалізували, зрівнявши рахунок за шість хвилин до фінального свитка.

Однак динамівці все ж вирвали вольову перемогу в основний час. Класний удар приблизно з лінії штрафного майданчика вдався Віктору Блізніченку – 4:3!

Завдяки цій перемозі «Динамо» U-16 здобуло титул чемпіонів України у своєму віці!

ДЮФЛУ (U-16). Чемпіонат України 2017/2018. Фінал.

«Динамо» - «Шахтар» - 4:3 (0:1)

22.06.2018. Запоріжжя. НТБ ФК «Металург»

«Динамо»: Слуцький, Скорко, Забарний, Вівчаренко, Кузик, Глушач, Железняк (Бражко, 47), Кулаковський, Блізніченко, Ісадченко, Здирко (Гук, 72)

Голи: 0:1 (31), 1:1 - Бражко (54), 2:1 - Здирко (59), 3:1 - Блізніченко (64), 3:2 (65), 3:3 (74, з пенальті), 4:3 – Блізніченко (76)