26 травня 2018 16:34

U-19: в рамках подготовки к Мемориалу Лобановского юношеская сборная Украины провела спарринг, на поле вышли шесть динамовцев

Підопічні Олександра Петракова на тренувальному зборі в Полтаві переконливо обіграли команду з Решетилівки.

Сьогодні збірна України U-19 у рамках підготовки до Меморіалу Валерія Лобановського провела товариський матч. Суперником підопічних Олександра Петракова стала команда з Решетилівки, яка виступає в першості Полтавської області. Поєдинок завершився переконливою перемогою синьо-жовтих — 4:0.

Голи у складі збірної України забивали Хахльов (з пенальті), Супряга, Булеца та Кулаков.

Україна (U-19). 1 тайм: Кучерук, Бондар, Попов, Снурніцин, Сафронов, Миколенко, Хахльов, Дришлюк, Супряга, Булеца, Ременюк.

Україна (U-19). 2 тайм: Кожухар, Снурніцин, Попов, Миколенко, Веремеєнко, Конопля, Мусолітін, Бєляєв, Кулаков, Янаков, Цітаїшвілі.