13 марта 2018 18:26
Руслан МАЛИНОВСКИЙ: "В Брюгге в меня бросали стакан с пивом"

Руслан Малиновський дав ексклюзивне інтерв’ю для FootballHub. Великий сюжет про Малиновського дивись незабаром у ПРОФУТБОЛ.

Після Нового року в Генка дуже добра статистика. Ми в трійці за кількістю набраних пунктів. Узимку змінився тренер, думаю, що це цікаво, більше комунікабельності з футболістами, більше позитиву в команді. Трохи змінився план тренувань, вважаю, що додали як у функціональному плані, так і фізично, дуже добре себе почуваємо. Почали по-іншому грати і тактично, впевнено рухаємося вперед.

Зараз у нас остання гра і фінал Кубку. Дуже важливо залишатись на тій же хвилі. Шанси 50/50, все-таки це фінал, статися може все що завгодно, Стандард – міцна, пристойна команда з гравцями серйозного рівня, тому буде досить важко, але і цікаво. Тим паче, що на Олімпійському стадіоні в Брюсселі збереться повний стадіон, 50% вболівальників Генка, 50% фанатів Стандарда, буде серйозна боротьба за Кубок.

Яремчук сказав, що в Бельгії на виїзді дуже важко грати, дуже тиснуть трибуни…

Так, особливо в Генті важко грати, а в Брюгге для мене, напевно, найтяжче. В останній грі з трибун в мене полетіла склянка з пивом, відчувається шалений тиск. Якщо вболівальники відчувають, що команді все вдається, проходять атаки, контратаки, то вони будуть гнати своїх улюбленців вперед. Зараз, як каже тренер, в плей-оф-1 буде 10 топ-матчів, на яких повністю заповняться трибуни і очікується дуже цікава боротьба. Достатньо подивитися в таблицю, якщо не брати до уваги Брюгге, все дуже щільно, різниця в 2-3 очки. Нас очікує дуже цікавий плей-оф.