4 ноября 2017 21:48
Юрий МОРОЗ: "Беседин готовится к завтрашнему матчу первой команды, с Шапаренко будут заниматься доктора"

Старший тренер «Динамо» U-21 - про перемогу своїх підопічних над «Ворсклою» (4:2).


- У першому таймі наша команда дуже добре грала - на кожній ділянці поля ми накривали, пресингували суперника, була агресія в атаці, добре комбінували в середній лінії, надійно грали в обороні. Але, на жаль, моментами ми не дограємо деякі епізоди в обороні й легко пропускаємо м'ячі, що і сталося в компенсований час.


Коли рахунок зрівнявся, почалася нервозність, поспіх, і нам довелося підказувати хлопцям по ходу зустрічі, щоб вони взяли м'яч під свій контроль, заспокоїли гру. Хлопці з цим впоралися і забили два м'ячі.


- Можна стверджувати, що команда проявила характер у непростий момент матчу?

- Так, матч складався непросто, адже ми втратили перевагу в два м'ячі. «Ворскла» дуже добре контратакувала, хоча ми про це знали і попереджали хлопців. Важливо, що за рахунку 2:2 наша команда зуміла перебудуватися, взяти м'яч під свій контроль, стала активніше грати вперед флангами і забила два м'ячі.


- Наскільки серйозне ушкодження у Миколи Шапаренко?

- Микола попросив заміну, у нього є певні ускладнення. Після гри я поговорив з нашими клубними лікарями, вони зараз будуть з ним займатися, зроблять все можливе, щоб вирішити цю проблему, і він повернувся до строю. Будемо сподіватися, що все обійдеться.


- Бесєдін зіграв тайм. Крім того, в заявці не було Миколенко, він теж готується до матчу основних складів? Можливо, ще хтось із вашої команди?

- З тих, хто брав участь у сьогоднішньому матчі, до завтрашнього готується тільки Бесєдін. Що стосується Миколенко, він теж вже гравець першої команди, тому ми на нього вже розраховуємо в меншій мірі. Головне, щоб він там показував гідний футбол і приносив користь команді. Особливих побажань не було, слава Богу, в першій команді всі живі-здорові. Але гравці молодіжного складу завжди готові відправитися до розташування першої команди, якщо вони там потрібні. Добре, що Олександр Хацкевич підключає їх, дає відчути смак Прем'єр-ліги і навіть Ліги Європи. Хлопці - молодці, адекватно оцінюють цю можливість, намагаються швидше і яскравіше влитися, бути гідними конкурентами гравцям першої команди.