13 жовтня 2017 18:18

U-17: Украина уничтожила Азербайджан в квалификации ЕВРО-2017/2018

Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 17 років забила шість м’ячів у ворота однолітків з Азербайджану у матчі другого туру кваліфікації ЧЄ 2017/2018.

Команда Олега Кузнецова окреслила свою перевагу над суперником із перших миттєвостей зустрічі. Вже на 3-й хвилині Волошин віддав передачу під удар Мудрику, який не залишив шансів воротарю Аразлі. Минуло ще 12 хвилин, і вже Якуба ударом головою замкнув навісну передачу Мудрика з кутового.

Азербайджанській збірній вдалося ненадовго відновити інтригу завдяки влучному удару Зулфугарлі. Але відповіддю «синьо-жовтих» став черговий результативний «стандарт», реалізований на 35-й хвилині: Волошин виконав подачу з кута поля, а Сікан оформив свій другий гол у поточній кваліфікації.

Українці продовжили побиття команди Азербайджана у другій половині зустрічі. На 62-й хвилині Ауссі замкнув на дальній стійці навісну передачу Мудрика з кутового. У кінцівці зустрічі третім результативним пасом відзначився Мудрик, віддавши гольову передачу на Біблика, а Шулянський вже у компенсований арбітром час встановив остаточний рахунок – 6:1.

16-го жовтня наша команда зіграє у третьому турі кваліфікації ЧЄ 2017/2018 із однолітками з Ірландії.

Євро 2017/2018. Кваліфікаційний раунд

Україна U-17 – Азербайджан U-17 – 6:1

Голи: Мудрик (3), Якуба (15), Сікан (35), Ауссі (62), Біблик (78), Шулянський (80+1) – Зулфугарлі (17)

Попередження: Волошин (49), Якуба (73) – Омаров (46)

Україна: Трубін (к) – Ауссі, Снісар, Надольський (Біблик, 48), Волошин (Хондак, 54), Мудрик, Шулянський, Якуба, Сікан (Дероган, 41), Бодня, Ярош

Азербайджан: Аразлі – Рахімлі (М. Маммадов, 21), Омаров (Гурбанли, 64), Ібрагімов (Н. Маммадов, 33), Хасанов, Гурбанов, Валізада (к), Махаррамов, Асгаров, Алієв, Зулфугарлі