13 сентября 2017 12:38
14
Сергей РЕБРОВ: "Мне очень грустно, что все так завершилось для "Аль-Ахли"

Тренер "Аль-Ахли" Сергей Ребров прокомментировал вылет своей команды из 1/4 финала азиатской Лиги чемпионов от "Персеполиса".

"Нам нужно было проделать большую работу, чтобы как следует подготовить команду к игре. Мне очень грустно, что для нас все завершилось таким образом, потому что мы были близки к успеху. Но иногда ты проигрываешь", - приводит слова Реброва официальный твиттер "Аль-Ахли".

Dinamix
Я ніде і нічим не обсирав Реброва, а висловив аргументовані висновки щодо його тренерської діяльності. А ти на людей чому кидаєшся? Ведеш себе як Свідок Ієгови... Ти хто такий? Брат йому? Сват? Чи може спиш з ним?
То може в тебе проблеми з головою? Можеш юноша й надалі вести себе як бидлан і розповідати про 2 чемпіонства! А я їх бачив зо два десятка і мені є з чим порівнювати!
Скрыть ответы
Dinamko, "Я ніде і нічим не обсирав Реброва" - подивись найнижчий свій коментар
Dinamix
Вони поважні люди і віддали Динамо більше ніж деякі навігласи! Я давно читаю тут форум і бачу, що ти просто кидаєшся на людей, хамиш і ображаєш. Можливо ти тут на особому положенні, бо за таку поведінку давно мав бути забанений. Такі як ти позорять Великий Клуб Динамо Київ і не додають даному ресурсу популярності! Тож можеш собі там за монітором хі-хікати, ха-хакати... Нічим не вирізняєшся від кротобидла! От з ними й спілкуйся!
Скрыть ответы
Dinamko, ти обсираєш Реброва і кажеш мені "Такі як ти позорять Великий Клуб Динамо Київ"???
В тебе дійсно проблеми з головою!
Буковина
Подивимось! Та, у порівнянні з ребровським ялозінням лайна, теперішня гра мені подобається! Я тільки от щось не втямлю - тут сайт родичів Реброва? Я постійно спілкуюсь з вболівальниками Динамо, переважно з тими кому за 35, і ні один не сказав доброго слова і не навів жодного елементу гри Динамо при Реброві.
Скрыть ответы
Dinamko, "Я постійно спілкуюсь з вболівальниками Динамо, переважно з тими кому за 35" - АХАХАХАХАХАХАХ!!!
"і ні один не сказав доброго слова і не навів жодного елементу гри Динамо при Реброві." - та вони ще й сліпі!!! АХАХАХАХАХ!!!
А останні два роки? Перші чемпіонства - то є звичайне оздоровлення команди після Блохіна. І значне послаблення суперників, думаю тут не буде противорічь?* Чи потрібно розписувати, які команди зникли, а які реально опустилися в класі?
Щодо самої гри, а я майже не пропусти жодної домашньої і по ТВ не пропустив жодного виїзду. Що я згадую - Генгам і Евертон. Все друже!
Добре розумію молоде покоління, яке не бачило на протязі довгого часу чемпіонст - перші два в їх житті, то готові Реброва на руках носити. Проте, він тупо не визнавав своїх промахів і вів команду й клуб в нікуди. А от 1/8 ЛЧ - щасливий збіг обставин. Що було далі - ми добре знаємо.
Як би ми не любили гравців Динамо, навіть таких як Ребров, Шевченко, - це не може відміняти такий факт, що тренери вони ніякі! Ну ми жз все-таки не кроти, яким пісяв в більма їх брехливі - будуть вити, що то дощ...
Скрыть ответы
Dinamko, Dinamko, то тепер Хацкевич має виграти чемпіонат, бо буде "оздоровлення команди після Реброва"?
А якщо "1/8 ЛЧ - щасливий збіг обставин", то чому Хацкевич навіть "Янг Бойз" не пройшов, не говорячи вже про останню стадію плей-оф і групу ЛЧ???
Виглядаєш як обіжений школяр, якого насварив вчитель! Плетеш таке що купи не тримається! Можеш алкаша-леоненка собі в напарники взяти, у вас інтелект на однаковому рівні!
Бачу - є деяке невдоволення моєю думкою щодо Реброва. Я тут недавно. Але, дуже хотілося б аргументації! Давно вболіваю за Динамо. Дуже давно. І не хотів би щоб ми скочувалися до рівня брехливих і безхребетних слимаків - кротів. Добре, що Ребров пішов, та не потрібно було зберігати своє "лице" відмазками, що хоче відпочити. Він би й далі сидів і мучив нас своїми постійними виправданнями і нікчемними результатами якби не було пропозиції від шейхів.
Скрыть ответы
Dinamko, за 3 роки - 2 чемпіонства, 2 Кубки України, Суперкубок, вихід в 1/8 ЛЧ - це по твоєму "нікчемні результати"???
Dinamko, подивимось, який результат дасть Хацеквич. Оосбливо, як пішов Ярмола і піде Віда. Чомусь здається, що вони не останні. :(
У шейхов авторитета не заработаешь даже если выиграешь всё на свете. Зато опозориться можно легко и всё к этому уже идёт.
Ох і погонять цього заробітчанина брехливого.
Скрыть ответы
Dinamko, в чому він брехливий?